Lemförder – więcej części

05 maj 2015

ZF_Services_Produktportfolio_LemfoerderMarka Lemförder, należąca do ZF Services, ma obecnie w ofercie ponad 13 000 części do układów kierowniczych i zawieszenia. Gama produktów została ostatnio poszerzona o 600 nowych produktów jakości OE. Znalazły się wśród nich również elementy do pojazdów, które niedawno debiutowały na rynku.

Oferta firmy ZF Services pokrywa 95% parku samochodowego w jej kluczowych grupach asortymentowych. Obecnie rozszerza ona paletę produktów marki Lemförder, na którą składają się elementy układów kierowniczych i zawieszenia. Teraz można w niej znaleźć m.in. wahacze przedniej osi do BMW od serii 3 do 6, kompletne zestawy wahaczy tylnej osi nowego modelu BMW X4 oraz drążki stabilizacyjne do elektrycznego modelu BMW i3. W portfolio marki Lemförder znalazły się również przednie wahacze do Porsche Panamera z roku 2014. Dzięki rozszerzeniu oferty produktów, udostępniono także komponenty do małych samochodów miejskich produkowanych przez grupę VW (modele: VW Up, Seat Mii, Skoda Citigo). Na rynek wprowadzono ponadto 56 nowości przeznaczonych do pojazdów użytkowych, m.in. Mercedesów Actros i Zetros, a także nowego modelu Unimoga.

2015_03_26_ZF_Services_WerkstattservicePrzedstawiciele ZF Services przypominają, że wahacze, drążki stabilizujące czy elementy gumowo-metalowe tłumią wibracje i hałas, zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Tylko najwyższa precyzja przy projektowaniu, produkcji i montażu tych podzespołów gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie jazdy. ZF Services udostępniła zaktualizowany katalog części Lemförder w formie drukowanej oraz w wersji PDF, którą można pobrać na stronie: www.zf.com. Najnowsze wersje publikacji są też zawsze dostępne poprzez internetowy katalog „WebCat”.

Zostaw Komentarz