LIQUI MOLY do motocykli

22 kwi 2015

16042015-LIQUI-MOLY-Motorbike-pelna-gama-produktow-do-motocykli
Oferta firmy LIQUI MOLY obejmuje produkty przeznaczone nie tylko do samochodów, ale również do motocykli.

Od tego sezonu wszystkie produkty LIQUI MOLY przeznaczone do motocykli noszą wspólną nazwę Motorbike. Uporządkowano przy tym całą gamę olejów silnikowych przypisując je do poszczególnych segmentów: Race, Scooter, Street i Offroad. We właściwym doborze każdego z nich pomaga wyszukiwarka na stronie liquimoly.pl.

Oleje silnikowe LIQUI MOLY znajdą zastosowanie praktycznie w każdym typie motocykli jeżdżącym po polskich drogach – mówi Wojciech Sławiński, kierownik sprzedaży w dziale jednośladów LIQUI MOLY Polska. Nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe i specyfikacje wszystkich europejskich i japońskich producentów motocykli, w tym klasyfikacje według producentów silników JASO MA2 i API SM.

Warto w tym miejscu podkreślić, że olej syntetyczny Motorbike 4T 5W-40 został opracowany przy współpracy z Hondą (specjalnie dla modelu CBR 600) i decyzją komisji technicznej IRTA zakupiono go do wyścigów klasy Moto GP2 i GP3 na lata 2015-2017. Zastosowanie jednego oleju ma ma zapewnić równe szanse wszystkim strtującym teamom.

Poza gamą motocyklowych olejów silnikowych firma oferuje również oleje do przekładni, teleskopów i filtrów powietrza, a także smary do łańcuchów i płyny hamulcowe. Nie mniej ważne w codziennej eksploatacji motocykla, są dodatki. W grupie 8 preparatów dostępny jest m.in. dodatek do paliwa, stabilizator benzyny oraz oczyszczacz i uszczelniacz chłodnicy.

Stale poszerza się też gama kosmetyków LIQUI MOLY – od środków czyszczących, poprzez woski, na preparatach do kasków i odzieży kończąc.

Ciekawą propozycją dla profesjonalistów z warsztatów jest szafa olejowa. W jej wnętrzu mieści się 8 kanistrów i 2 beczki z olejami Motorbike, których dozowanie ułatwiają specjalne kraniki i pompki. W zamykanych na klucz drzwiach jest też miejsce na “Katalog Doboru Oleju”, który zdecydowanie ułatwia pracę mechanikom.

Pełna gama produktów LIQUI MOLY Motorbike zaprezentowana została na odbywającym się w dniach 9-12 kwietnia Poznań Motor Show 2015. Z miesiąca na miesiąc rośnie w Polsce liczba rejestrowanych motocykli, co przekłada się na coraz większe zapotrzebowanie na przeznaczone do nich produkty. Nasza kompleksowa oferta obejmująca zarówno oleje i smary, jak i środki eksploatacyjne oraz kosmetyki, spotkała się z dużym zainteresowaniem zwiedzających – powiedział Piotr Kasprzak, prezes LIQUI MOLY Polska

Atrakcją stoiska był motocykl przygotowany do startów w Mistrzostwach Polski Supermoto. Wystartuje na nim Wojciech Zawidzki, który był gościem specjalnym LIQUI MOLY na Poznań Motor Show 2015. LIQUI MOLY od lat towarzyszy sportom motorowym na całym świecie – podkreślił Piotr Kasprzak. – Nie inaczej jest w Polsce, gdzie od tego sezonu wspieramy udział Wojtka Zawidzkiego w Mistrzostwach Polski Supermoto.

Zostaw Komentarz