Liqui Moly sprawdza wiedzę

26 lut 2019

W Teście Wiedzy zorganizowanym przez firmę Liqui Moly Polska główna nagrodą jest urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Ubiegać się o nie może każdy, kto jest pracownikiem bądź właścicielem funkcjonującego   warsztatu samochodowego.

Liqui Moly Polska uruchomiło Test Wiedzy dla mechaników. Składa się on z trzech części. Pierwsza już trwa i dotyczy silnika i jego osprzętu. Druga rozpocznie się 10 maja, a jej tematyka obejmie układ przeniesienia napędu. Trzecia i ostatnia zapoczątkowana zostanie 10 sierpnia i padną w niej pytania dotyczące nadwozia, zawieszenia i układu elektrycznego.

Nagrodą w konkursie jest urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów Liqui Moly Gear Tronic 2 wraz z zestawem złączek – o wartości 25 000 zł. Oprócz tego Liqui Moly Polska po każdej z części testu wręczy osobie, która zdobędzie największą liczbę punktów z danego działu urządzenie do czyszczenia filtrów cząstek stałych i zestaw chemii czyszczącej. Organizator przygotował również specjalne koszulki dla osób, które zdobędą minimum 50% punktów w pierwszej części testu.

Zwycięzca każdego etapu zostanie wyłoniony na dzień przed rozpoczęciem kolejnej fazy konkursu. Wyniki całego konkursu zostaną ogłoszone 25 listopada.

Konkurs przeznaczony jest dla pracowników i właścicieli warsztatów naprawy samochodów. Test może być rozwiązany tylko przez jedną osobę z danego warsztatu.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Zostaw Komentarz