Listopadowe szkolenia w Inter Cars

01 lis 2016

Ciekawie przedstawia się listopadowa oferta szkoleń Inter Cars – zarówno darmowych, jak i płatnych, z której skorzystać mogą mechanicy zajmujący się naprawą samochodów osobowych oraz ciężarowych.

szkolenia-2Warsztatowcy zajmujący się obsługą pojazdów osobowych, będą mogli pogłębić swoją wiedzę w takich dziedzinach jak: zasady działania akumulatora, diagnostyka i naprawy elektronicznych systemów wspomagania kierowcy, wymiana oleju w dwusprzęgłowych skrzyniach biegów, instalacje gazowe, budowa i diagnostyka układu klimatyzacji, wymiana rozrządu. Będzie można również wziąć udział w szkoleniom poświęconym podwójnemu sprzęgłu suchemu do manualnych równoległych skrzyń biegów, czujnikom i elementom wykonawczym w benzynowych układach wtryskowych, naprawie nowoczesnych układów hamulcowych, diagnostyce samochodowej i świecom zapłonowym.

Kadrę kierowniczą zainteresuje szkolenie dotyczące zarządzania serwisem samochodowym. Wśród poruszanych  tematów będą kwestie dotyczące dokumentów serwisowych i praktyki w sprawach sądowych.

Szkolenia odbywać się będą na terenie całego kraju, m.in. w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, a także filiach spółki w Bolesławcu, Olsztynie, Stalowej Woli, Wrocławiu, Lęborku, Jeleniej Górze, Swarzędzu, Chojnicach, Gdyni i Szczecinie. Spotkania dla mechaników odbędą się również w Rawiczu, Tychach, Żarach i Białymstoku.

szkolenia-1W listopadzie kontynuowany będzie również Show Car – program bezpłatnych szkoleń technicznych Inter Cars. Specjalnie przygotowane na potrzeby klientów z rynku ciężarowego naczepy odwiedzą kolejne polskie miasta.

Od 15 do 18 listopada Show Car stacjonować będzie na terenie filii w Długołęce. 18 listopada ciężarówka pojawi się w Lęborku. Z kolei w dniach 22-25 listopada zaparkuje przy filii w Gdyni.

W programie taka tematykę szkoleń, jak: rozwój technologii uszczelnień, filtracja w pojazdach silnikowych, układ zasilania paliwem: wtryski i pompy wysokiego ciśnienia, układ elektryczny silnika: alternator, rozrusznik, prawidłowy dobór i diagnostyka akumulatorów w samochodach ciężarowych, układy hamulcowe, kompletacja części silnikowych, układy korbowe w pojazdach użytkowych oraz turbodoładowanie silników spalinowych.

Ponadto pracownicy warsztatów mogą rozwijać swoją wiedzę i szlifować umiejętności, korzystając z oferty Centrum Szkoleniowego Inter Cars. W listopadzie odbędą się w nim szkolenia poświęcone EBS/ESP, jak również układom oczyszczania spalin Euro 3-5 (Ad-Blue).

Dokładny harmonogram dotyczący wszystkich szkoleń znaleźć można na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl. Również pod tym adresem można zapisać się do udziału w szkoleniach.

Zostaw Komentarz