Loteria dobiegła końca

05 paź 2019

Dobiegła końca wakacyjna akcja promocyjna, w której o nagrody walczyli zarówno właściciele warsztatów zrzeszonych w sieciach serwisowych prowadzonych przez Inter Cars, jak i klienci bezpośrednio korzystający z usług tychże serwisów.

Założenie akcji było niezwykle proste: klienci, którzy dokonali zakupu w warsztatach zrzeszonych w sieciach Inter Cars (w serwisach dla samochodów osobowych na kwotę co najmniej 500 zł, a w warsztatach ciężarowych na 1000 zł), otrzymywali kod uprawniający do wzięcia udziału w loterii. Wysyłając go SMS-em lub za pośrednictwem strony internetowej zgłaszali swój udział w loterii, w której nagrodami były karty przedpłacone o wartości od 250 do 2000 zł.

Im większa liczba klientów danego warsztatu zarejestrowała się w loterii, tym większe szanse na wygraną miał serwis. Aby znaleźć się w gronie laureatów serwisy musiały jednak nie tylko zachęcać swoich klientów do wzięcia udziału w loterii, ale także zrealizować minimalny próg zakupowy. Dopiero wówczas mogły zostać uwzględnione w rankingu końcowym. Serwisy walczyły o równie cenne nagrody: rabaty na zakup urządzeń wyposażenia warsztatowego w wysokości do 250 do 2000 zł w przypadku serwisów osobowych i od 500 do 2000 zł dla warsztatów zajmujących się pojazdami użytkowymi.

W konkursie sieciowym łącznie wzięło udział 268 warsztatów, w tym 221 z rynku osobowego oraz 47 serwisów ciężarowych. Z kolei w Loterii Sieciowej zarejestrowało się ponad 1000 klientów! 894 z nich zrobiło zakupy w warsztatach osobowych, a 257 w serwisach ciężarowych. W pierwszych dniach września do każdego uczestnika akcji, który zdobył kartę przedpłaconą, wysłany został SMS z informacją o wygranej.

By otrzymać nagrodę, laureaci Loterii Sieciowej musieli jeszcze tylko odesłać do organizatora stosowne oświadczenie. Z kolei warsztaty, które triumfowały w konkursie sieciowym, chcąc zrealizować swoją nagrodę, musiały dokonać zakupu dowolnego urządzenia wyposażenia warsztatowego dostępnego w ofercie Inter Cars, o wartości przewyższającej co najmniej o 1 zł wartość przyznanej nagrody.

Zostaw Komentarz