Master Mechanik edukuje

17 sie 2016

Inter_Cars_Master_Mechanik

Nowa formuła konkursu Master Mechanik, organizowanego przez Inter Cars, została przyjęta z dużym zainteresowaniem przez warsztatowców – w ciągu pierwszych trzech dni na platformie zalogowało się ponad 800 osób. Pomysł połączenia rywalizacji i możliwości zdobywania wiedzy technicznej on-line z całą pewnością wypalił.


Po pierwszych testach widać, że rywalizacja nie będzie łatwa. O to chodziło organizatorom, bowiem program ma na celu pokazać uczestnikom zarówno te obszary wiedzy, w których poruszają się swobodnie, jak również te, w których warto podnieść swoje kompetencje.

Zgodnie z oczekiwaniami pojawiły się też ciekawe opinie dotyczące konkursowych pytań, polemiki oraz spostrzeżenia pokazujące, że poziom wiedzy mechaników jest bardzo wysoki. Tworzy się przy tej okazji przestrzeń do rozmów i wymiany doświadczeń.

Przed uczestnikami konkursu następne etapy wirtualnej podróży amerykańską Route 66, kolejne testy i inspirujące materiały, pokazujące fragment tego, czego mechanicy mogą się dowiedzieć na szkoleniach w Centrum Szkoleniowym Inter Cars.

Przy tej okazji warto powiedzieć, że wszyscy finaliści z obu kategorii (samochodów osobowych i ciężarowych) zostaną zaproszeni na bezpłatne szkolenie Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka, po którym otrzymają zaświadczenia zgodne z Rozporządzeniem Komisji WE nr 307/2008 z 2 kwietnia 2018 roku.

Do końca rywalizacji online pozostał jeszcze miesiąc. W każdej chwili można przystąpić do konkursu. W ten sposób uzyska się szansę na zakwalifikowanie do finału, który odbędzie się między 27 a 30 września w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Weźmie w nim udział 10 najlepszych mechaników z każdej kategorii, a spośród nich zostaną wyłonieni zwycięzcy. Czekają na nich cenne nagrody.

Aby dołączyć do programu Master Mechanik, należy zarejestrować warsztat i mechaników na stronie www.mastermechanik.pl. Udział jest bezpłatny.

Zostaw Komentarz