Master Mechanik po raz kolejny

27 cze 2017

Największy w Polsce konkurs wiedzy technicznej online, Master Mechanik, po raz kolejny sprawdzi wiedzę i umiejętności pracowników warsztatów samochodowych. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w rywalizacji mogą zgłaszać się za pomocą specjalnego formularza na stronie www.mastermechanik.pl

Master Mechanik to program dobrze znany klientom Inter Cars. Skierowany jest do właścicieli warsztatów samochodowych i pracujących w nich mechaników. Ma na celu poszerzenie wiedzy pracowników, co w efekcie przełoży się na poziom świadczonych przez serwis usług.

Zeszłoroczna edycja programu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do udziału w niej zgłosiło się ponad tysiąc przedstawicieli warsztatów, którzy rywalizowali w specjalnie przygotowanych dla nich konkurencjach. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku liczba zgłoszeń będzie równie duża. Co ciekawe, Inter Cars przygotował dla uczestników kilka zmian i niespodzianek.

Pierwszą jest odświeżony wygląd strony, za pośrednictwem której mechanicy mogą zgłaszać się do udziału w konkursie. Witryna zyskała nowoczesną grafikę i uproszczony sposób logowania do systemu.

Kolejną nowością jest udział w programie czołowych dostawców, którzy współpracują z Działem Szkoleń Inter Cars w przygotowaniu pytań konkursowych. O poziom merytoryczny zadbają między innymi eksperci z firm: Bosch, Schaeffler, Motoremo, Elring, ZF, Mahle. Dzięki ich zaangażowaniu w projekt pojawią się nowe bloki tematyczne i zagadnienia.

Warto również podkreślić, że finał całej rywalizacji odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, podczas 16. Targów Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars. Dzięki temu konkurs zyska jeszcze większy prestiż.

Rywalizacja rozpocznie się 10 lipca. Tego dnia wystartuje rejestracja mechaników w systemie. Wcześniej jednak właściciel warsztatu powinien zgłosić chęć udziału swojej placówki w zmaganiach Master Mechanik. Można to uczynić już teraz.

W tym celu należy odwiedzić stronę http://www.mastermechanik.pl/. Po wejściu na nią, trzeba kliknąć duży, czerwony przycisk, a następnie wypełnić formularz na platformie, wpisując niezbędne dane. Po zakończeniu rejestracji właściciel warsztatu dostaje informacje o poprawnym zgłoszeniu i będzie miał możliwość rejestracji mechaników.

Właściciele warsztatów mogą zgłaszać udział swoich warsztatów w konkursie do 29 sierpnia. Rywalizacja zakończy się 10 września.

Głównym celem konkursu Master Mechanik jest sprawdzenie wiedzy i umiejętności mechaników, co jest przydatne przy planowaniu przez właściciela rozwoju warsztatu, kierunków zmian i szkoleń. O postępach uczestników programu pracodawcy będą informowani na bieżąco. W sytuacji kiedy laureat Master Mechanika odejdzie warsztatu, Inter Cars za darmo wyszkoli jego następcę.

Uczestnictwo w programie Master Mechanik pomoże warsztatowi zmniejszyć liczbę reklamacji, rozszerzyć zakres usług, pozyskać nowych klientów i zbudować przewagę nad konkurencją. Udział w konkursie dla klientów Inter Cars jest bezpłatny.

Zostaw Komentarz