Mechanik Roku 2015 – znamy laureatów

01 lip 2015

Rozstrzygnięty został konkurs „Mechanik Roku” organizowany przez firmę Fota. Trzynasta edycja okazała się szczęśliwa dla Jacka Bagińskiego z warsztatu Automax w Kołobrzegu.

Zwycięzca tegorocznego konkursu zdobył nie tylko tytuł Mechanika Roku 2015, ale również nagrodę główną – samochód Volkswagen Golf A7. Otrzymał także sprzęt warsztatowy. W sumie wartość nagród dla zdobywcy pierwszego miejsca wyniosła niemal 130 000 zł.

Do półfinału konkursu przystąpiło 58 uczestników, a do ścisłego finału trafiło pięciu z nich. Walka w finale była bardzo wyrównana, zaś różnice w liczbie zdobytych punktów minimalne.

Drugie miejsce zajął Wojciech Baran z Lulkowa koło Torunia. Trzecie wywalczył Dariusz Kobiela z Leźna koło Gdyni. Na miejscu czwartym uplasował się Mariusz Ostrowski, a na piątym Paweł Tylicki – obaj z Bydgoszczy. Każdy z finalistów otrzymał pakiet nagród o wartości od 12 000 do 40 000 zł.Fina+é MR 2015 1

Tegoroczny półfinał i finał konkursu odbyły się w Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Konkurs zorganizowany został przez firmę Fota przy współpracy marek Castrol i Bosch. Partnerami konkursu byli także ATE, KAGER, Philips, Raicam, SKF, oraz ZF, zaś partnerami technicznymi – Febi, Italcom, Werther, Gudepol, ItaleQuip oraz PdTools.

Zostaw Komentarz