Mechanik Roku – ostatnia szansa na półfinał

29 paź 2014

OSy wprowadzenie (1)Kilka dni temu zakończyły się zmagania w ramach odcinków specjalnych, będących częścią kwalifikacji do półfinału konkursu Mechanik Roku 2014, organizowanego przez firmę Fota.  Uczestnikom zostało już niewiele czasu, aby dostać się do półfinałowej pięćdziesiątki, ponieważ etap ten kończy się 31 października.

W poniedziałek wyłoniono zwycięzcę ostatniego odcinka specjalnego. W sumie w ciągu ponad dwóch miesięcy rozdano 8 dzikich kart. Walka na OS była wyrównana i do końca nie było wiadomo, kto okaże się najlepszy. Ostatecznie do półfinału trafili: Henryk z Żyrowa (zwycięzca OS ATE), Katarzyna ze Stanowic (zwyciężczyni OS Bosch), Karol z Piły (zwycięzca OS Castrol), Paweł z Miechowa (zwycięzca OS FEBI), Jarosław ze Śliwic (zwycięzca OS KAGER), Paweł ze Szczecina (zwycięzca OS Philips), Krzysztof z Kałuszyna (zwycięzca OS Raicam) oraz Wojciech z Lulkowa – zwycięzca ostatniego OS, który odbył się pod patronatem marki SKF.

Pozostałych 50 miejsc w półfinale nadal czeka na uczestników, którzy w kwalifikacjach otrzymają najwięcej punktów za testy i zakupy produktów partnerów konkursu. Kwalifikacje kończą się 31 października.

Pula do wygrania w tym roku wynosi ponad 200 000 zł. Wśród nagród jest samochód osobowy oraz wyposażenie warsztatowe.

Zostaw Komentarz