Meyle w Inter Cars

19 cze 2017

Do oferty Inter Cars dołączyły produkty marki Meyle, jednego z preferowanych dostawców części dla członków grupy ATR.

Marka Meyle istnieje od blisko 60 lat. W 1958 roku Wulf Gaertner założył firmę Wulf Gaertner GmbH, która czterdzieści lat później przekształcona została w Wulf Gaertner Autoparts AG i do dzisiaj jako spółka holdingowa pozostaje własnością rodziny. Z początkiem 2017 roku działalność operacyjna przeniesiona została w 100 procentach na spółkę Meyle AG. Dziś jej produkty są obecne na 120 różnych rynkach na całym świecie.

Meyle oferuje ponad 23 000 części zamiennych z różnych grup produktowych, np. układu zawieszenia i kierowniczego, napędu, części gumowo-metalowych, itp. Jak podkreślają przedstawiciele Inter Cars, produkty sygnowane logiem Meyle odznaczają się najwyższą jakością.

Obecnie w ofercie Inter Cars znajduje się ok. 4 000 referencji zawieszenia, układu kierowniczego, łożysk koła oraz przegubów napędowych marki Meyle. Oferta ta będzie sukcesywnie rozszerzana o kolejne grupy produktowe.

Inauguracja wprowadzenia nowej marki do oferty Inter Cars zbiegła się w czasie z otwarciem Europejskiego Centrum Logistycznego w Zakroczymiu. Już wkrótce produkty Meyle będą stamtąd ekspediowane do wszystkich filii Inter Cars w Polsce i zagranicą. Wszystkie produkty MEYLE objęte są 2-letnią, a produkty MEYLE HD 4-letnią gwarancją.

Zostaw Komentarz