Mobil 1 oszczędza paliwo

19 maj 2015

Mobil 1 - Zapas paliwa na rok - plakatDwóch na trzech uczestników badania przeprowadzonego na stronie internetowej Mobil 1 wśród klientów tej marki potwierdziło spadek zużycia paliwa. Teraz Mobil 1 oferuje kierowcom jeszcze więcej, dzięki możliwości wygrania przedpłaconej karty paliwowej o wartości 8500 zł. Konkurs na stronie www.mobil1.pl już trwa, a zgłoszenia są przyjmowane do końca września br.

Pokazujemy kierowcom korzyści jakie można osiągną dzięki olejom syntetycznym. Wiele osób szuka sposobów na ograniczenie zużycia paliwa, a konkurs w którym nagrodą jest zapas paliwa na rok stanowi dobrą okazję do podkreślenia korzyści wynikających z używania oleju Mobil 1  – mówi Ewa Jeżewska z ExxonMobil.

W pełni syntetyczne oleje Mobil 1 w zimnym lub niedogrzanym silniku cyrkulują znacznie sprawniej niż oleje konwencjonalne, dzięki czemu silnik swą pełną wydajność osiąga w krótszym czasie. Oleje mineralne w takich warunkach do wszystkich miejsc wymagających smarowania docierają zdecydowanie później, co z kolei skutkuje większą paliwożernością  jednostki napędowej  oraz jej gorszymi osiągami.

Mobil 1, zaliczany do czołowych olejów syntetycznych na świecie, został opracowany z myślą o optymalizacji osiągów silnika, jego ochronie przed zużyciem i podniesieniu ogólnej wydajności. Co więcej, olej ten jest wybierany przez wiodących na świecie producentów silników. Silny system antyoksydacyjny zapewnia doskonałą odporność na działanie wysokiej temperatury, a starannie dobrany pakiet dodatków Mobil 1 pomaga chronić silnik przed gromadzeniem się osadów.

1 comments

Zostaw Komentarz