Moto-Profil – coraz lepsze perspektywy

11 paź 2016

Rozwój projektu ProfiAuto Serwis, współpraca z zagranicznymi partnerami, a także nowoczesne narzędzia dla partnerów mające wspierać ich działalność – to tylko niektóre z tematów, o jakich dyskutowano podczas tegorocznej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz konferencji należącej do niej marki ProfiAuto.

konferencja_profiauto_2016Konferencję ProfiAuto oraz konferencję partnerów handlowych firmy Moto-Profil zorganizowano w tym roku w Krakowie. Spotkanie odbyło się w sobotę, 8 października. Podczas pierwszej, dopołudniowej części w Hotelu Qubus Prestige mowa była o najważniejszych kwestiach związanych z rozwojem i promocją marki ProfiAuto w minionym roku. Przedstawiono także założenia i plany dotyczące dalszego rozwoju sieci. Ponad 250 uczestników miało m.in. okazję wysłuchać prezentacji prelegentów, wśród których byli Piotr Tochowicz – prezes zarządu Moto-Profil, Leszek Żurek – wiceprezes zarządu Moto-Profil, Michał Tochowicz – dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto, Ilirjan Osmanaj – pełnomocnik zarządu ds. strategii i rozwoju Moto-Profil oraz Sławomir Błaszczyk – przedstawiciel rady programowej ProfiAuto.

Podczas prelekcji inicjującej spotkanie Piotr Tochowicz podkreślał, że nowoczesne technologie w branży motoryzacyjnej trzeba oswajać i wykorzystywać jak najszybciej, ponieważ rozwój jest niezwykle dynamiczny. – Nigdy nie widziałem tak bardzo optymistycznych, perspektywicznych możliwości. Nigdy tak bardzo nie wierzyłem w to, że stoimy przed olbrzymią szansą. Jestem pewien, że kwestie, nad którymi teraz pracujemy z myślą o naszych partnerach, zaowocują dużymi możliwościami biznesowymi – podkreślał. Podczas wystąpień pozostałych prelegentów mowa była o imponujących efektach, jakie przyniosły sieci działania promocyjne i PR, w minionym roku skoncentrowane m.in. wokół programu telewizyjnego „Projekt Warsztat”. Poruszana była również kwestia rozwoju nowoczesnych narzędzi IT i internetowych, mających usprawniać pracę partnerów ProfiAuto, podsumowano ponadto pierwsze miesiące działania sieci ProfiAuto Serwis, do której należy już ponad 500 niezależnych warsztatów samochodowych.

konferencja_moto_profil_2016_2Sobotni wieczór należał natomiast do partnerów handlowych Moto-Profil. Na uroczystym bankiecie pojawiło się niemal 400 gości. Jeden z największych dystrybutorów części motoryzacyjnych w Polsce zaprosił uczestników do spektakularnego obiektu, a mianowicie do krakowskiego Muzeum Lotnictwa. Nad głowami uczestników konferencji unosiły się zatem najciekawsze egzemplarze samolotów, szybowców i innych podniebnych machin. To, co działo się na scenie było jednak równie interesujące. Intrygującą scenerię organizatorzy podkreślili dodatkowo grą świateł i techniką sceniczną, dopasowaną do lokalizacji i architektury obiektu.

koncert_patrycji_markowskiejPo uroczystej kolacji goście mieli okazję zobaczyć występ Artura Andrusa, a następnie bawili się podczas koncertu gwiazd. Na scenie pojawił się zespół Patrycji Markowskiej z Przyjaciółmi, w skład którego weszli: Grzegorz Markowski, Robert Gawliński, Baron, Tomson oraz Maciej Maleńczuk. Po koncercie przyszedł czas na część taneczną. Zabawa w rytmie największych przebojów trwała bardzo długo.

Imprezę poprowadziła dziennikarka Patrycja Tomaszczyk-Kindla, a partnerami wydarzenia były marki: ATE, Brembo, Febi Bilstein, Gates, Magneti Marelli, Mann Filter, Monroe, NGK NTK, Philips, Sasic Dolz, Schaeffler Luk Ina Fag Ruville, Tedgum, Tomex, TRW, Valeo, Varta, ZF Sachs Lemforder, Zimmerman

Konferencje organizowane dla naszych partnerów to co roku jedno z najważniejszych wydarzeń „w życiu” firmy Moto-Profil i marki ProfiAuto. Mamy wówczas okazję podsumować cały rok działania, zebrać od partnerów cenne opinie i przedstawić nasze kolejne plany. Choć dużo mówiliśmy o tym, że rozwój jest galopujący, a kolejne kwartały mijają jak mrugnięcie oka, jednocześnie okazało się, że ostatnim czasie udało się nam dokonać bardzo wiele. Jesteśmy pełni energii i wiary w kolejne projekty, które umożliwią nieprzerwany rozwój naszym partnerom – podsumowuje Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

Zostaw Komentarz