Moto-Profil i ProfiAuto – pomysły na przyszłość

28 paź 2015

Podsumowanie dotychczasowych działań i plany na przyszłość koncentrujące się wokół udoskonalenia mechanizmu współpracy między siecią i jej partnerami oraz wdrażania nowoczesnych rozwiązań – to główne tematy, jakie pojawiły się na tegorocznej konferencji partnerów handlowych firmy Moto-Profil oraz konferencji należącej do niej marki ProfiAuto.

Konferencja_ProfiAuto_Foto_1W Konferencji ProfiAuto wzięło udział 200 gości. Wśród prelegentów znaleźli się Fotios Katsardis – prezes stowarzyszenia Temot International, Michał Tochowicz – manager projektu ProfiAuto, Piotr Tochowicz – prezes zarządu Moto-Profil oraz Ilirjan Osmanaj – Pełnomocnik Zarządu Moto-Profil ds. Rozwoju i Strategii. Przewodnim tematem ich wystąpień było wprowadzenie w firmie  pomysłów, które sprawią, że w najbliższych latach partnerzy ProfiAuto będą mogli zaproponować klientom zupełnie nową jakość oraz nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, stworzone z myślą o mechanikach i detalistach.

Konferencja_Moto_Profil_Foto_2Z kolei uczestnicy Konferencji Partnerów Handlowych Moto-Profil zostali zaproszeni na uroczysty bankiet do Alvernia Studios w Nieporazie koło Alwerni. W miejscu tym produkcje filmowe realizowali m.in. Agnieszka Holland i Andrzej Wajda. Imprezę rozpoczęła trójwymiarowa prezentacja przedstawiająca cele firmy Moto-Profil na najbliższe lata. Po uroczystej kolacji odbyła się część artystyczna. Gwiazdą wieczoru był zespół Bajm. Partnerami wydarzenia byli dostawcy Moto-Profil: Centra, Exide, Schaeffler Group, Monroe, ZF, Sachs, Lemforder, Tedgum, Sasic, Fomar Friction, Purflux, Philips, Tomex, Mann Filter, Gates, TRW, ATE, Febi Bilstein, Zimmermann, Brembo oraz NGK.

Doroczne spotkania z naszymi partnerami są dla nas bardzo ważne. Współpraca z niezależnymi podmiotami opiera się przede wszystkim na partnerskich relacjach i wzajemnym inspirowaniu do pozytywnych zmian. Mówiliśmy głównie o tym, że w kolejnych latach czeka nas wiele zmian. Wszystkie planujemy z myślą o firmach, które współpracują z Moto-Profil oraz tworzą sieć ProfiAuto. Dążymy do nowej jakości współpracy, by umożliwić partnerom jeszcze szybszy rozwój – powiedział Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

 

 

Zostaw Komentarz