Moto-Profil idzie do góry

30 Kwi 2017

Moto-Profil kolejny raz przesunął się do góry na liście największych polskich firm opracowanej przez „Rzeczpospolitą”. Właściciel marki ProfiAuto i członek grupy TEMOT International uplasował się na 308. miejscu w Polsce i 24. w regionie.

Co roku, głównie na podstawie danych finansowych każdej z firm., redakcja dziennika „Rzeczpospolita” przygotowuje zestawienie 500 największych polskich przedsiębiorstw. Moto-Profil, który na liście tej obecny jest od kilku lat, w najnowszej jej edycji zanotował, w porównaniu z poprzednią, jeden z największych wzrostów, przesuwając się z miejsca 345. na miejsce 308.

Kolejny rok ze znaczącym wzrostem w rankingu największych polskich firm dowodzi, że obrana przez nas strategia biznesowa jest słuszna – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.– Dobre wyniki motywują nas również do jeszcze intensywniejszej pracy, która miejmy nadzieję, zaowocuje następnym „skokiem” w przyszłym roku.

Dodać tu wypada, że w lutym Moto-Profil otrzymał „Diament Forbesa” za jeden z największych przeciętnych rocznych wzrostów wartości. Przedsiębiorstwo obecnie działa na rynkach: polskim, czeskim, słowackim, niemieckim, litewskim, łotewskim, ukraińskim, węgierskim, rumuńskim, włoskim i fińskim. Współpracuje z ponad tysiącem partnerów handlowych.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz