Moto-Profil na rzecz niezależnego rynku

23 cze 2019

Z początkiem czerwca powołano nowy skład zarządu SDCM. Decyzją walnego zgromadzenia organizacji dołączył do niego Bogumił Papierniok, dyrektor zarządzający Moto-Profil i pracownik spółki od 26 lat. Objął on także miejsce w radzie nadzorczej Temot International – międzynarodowej sieci zrzeszającej największych dystrybutorów motoryzacyjnych na świecie.

Jako jeden z czołowych dystrybutorów części i akcesoriów samochodowych, stawiamy sobie za cel działania na rzecz niezależnego rynku motoryzacyjnego. Moja obecność w zarządzie SDCM będzie się koncentrowała wokół zagadnień związanych z kwestiami prawnymi, istotnymi dla branży. Priorytetem jest dbanie o dobre warunki dla przedsiębiorców. Uczestnictwo w pracy Temotu pozwala z kolei czerpać ze światowych wzorców i angażować się rozwój sektora aftermarket na świecie – mówi Bogumił Papierniok.

Przedstawiciele Moto-Profil zasiadają w każdej z grup roboczych Temot International, a więc na bieżąco pracują przy inicjatywach stowarzyszenia dotyczących m.in. technologii informatycznych, branży warsztatowej czy mechanizmów na rynku dystrybucji.

– Uczestnictwo w branżowych stowarzyszeniach było, jest i będzie dla nas niezwykle istotne, w myśl zasady, że razem i więksi możemy więcej. Jako spółka notująca rokrocznie wzrosty obrotu i posiadająca dziesiątki tysięcy partnerów biznesowych, zobowiązujemy się dbać o najlepsze standardy dla rynku – dodaje Bogumił Papierniok.

 

 

 

Zostaw Komentarz