Moto-Profil o 33 pozycje do góry

02 maj 2016

mp1Firma Moto-Profil, do której należy marka ProfiAuto, informuje, iż poprawiła swe miejsce na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw. W aktualnym rankingu „Rzeczpospolitej” dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych z Chorzowa awansował o 33 pozycje.

Moto-Profil znalazł się na 345 miejscu na  tegorocznej liście 500 największych polskich przedsiębiorstw opracowanej przez redakcję „Rzeczpospolitej”. To awans o 33 pozycje w porównaniu z ubiegłorocznym rankingiem. Przy układaniu listy uwzględniano dane finansowe, m.in. przychody ze sprzedaży, które w przypadku Moto-Profil wzrosły o niemal 10 procent.

Cieszymy się, że nasza codzienna praca owocuje w ten sposób. Ranking „Rzeczpospolitej” po raz kolejny pokazał, że biznesowa droga jaką obraliśmy, przynosi rezultaty. Dobrze też, że na liście 500 największych firm znajdują się zarówno producenci samochodów i podzespołów, jak i przedstawiciele rynku wtórnego – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil sp. z o.o.

Lista 500 największych polskich przedsiębiorstw to zestawienie przygotowywane przez redakcję „Rzeczpospolitej” od 18 lat. Jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych krajowych rankingów biznesowych .

Zostaw Komentarz