Moto-Profil wśród 100 największych polskich firm prywatnych

03 lis 2019

 

Moto-Profil po raz kolejny został doceniony przez jeden z czołowych magazynów gospodarczych na świecie. Spółka znalazła się na liście 100 największych polskich firm z kapitałem prywatnym przygotowanej przez polską redakcję „Forbesa”.

 

Ranking „Największe Polskie Firmy Prywatne 2019” opracowano w oparciu o dane finansowe dotyczące wartości firm. Z wynikiem 915 milionów złotych, Moto-Profil został sklasyfikowany na 81. miejscu. W zestawieniu uwzględniano wyłącznie polskie przedsiębiorstwa, nienależące do państwa.

– Po raz kolejny znaleźliśmy się w wąskim, wyselekcjonowanym przez Forbes gronie największych firm. To ranking oparty na kryterium odnoszącym się do wartości biznesowej. Jest ona budowana naszą codzienną pracą, także dzięki zaangażowaniu partnerów. Jako polska firma stale poszerzamy zasięg działalności, w tej chwili obejmuje ona już ponad 20 krajów – mówi Leszek Żurek, prezes zarządu Moto-Profil.

W 2019 roku spółka Moto-Profil została także m.in. laureatem prestiżowego wyróżnienia Digital Finance Award od Euler Hermes oraz awansowała w kilku zestawieniach: „1000 największych firm w Polsce” przygotowanym przez redakcję „Gazety Finansowej”; „500 największych polskich przedsiębiorstw” autorstwa „Rzeczpospolitej” i „200 największych polskich firm” tygodnika „Wprost”.

Zostaw Komentarz