Moto-Profil wśród największych polskich firm

07 maj 2019

Spółka Moto-Profil umocniła swoją pozycję w jednym z pierwszych w tym roku rankingów biznesowych. Znalazła się na 133 miejscu wśród „200 największych polskich firm” tygodnika „Wprost”, po raz kolejny awansując w tym zestawieniu.

 

Ranking „Wprost” uwzględnia informacje o przychodach, zyskach, aktywach i kapitałach własnych przedsiębiorstw z dominującym polskim kapitałem. Autorzy listy podkreślają, że miniony rok był dla sklasyfikowanych firm najlepszy pod względem wyników finansowych w historii zestawienia. Redakcja „Wprost” opracowuje listę już po raz piąty, a Moto-Profil jest na niej obecny od początku. W pierwszym rankingu, w 2014 roku, firma zajęła 153 miejsce. Tegoroczna pozycja Moto-Profil to zatem awans aż o 20 miejsc w ciągu 5 lat.

– Spółka jest w doskonałej kondycji. Konsekwentnie realizujemy długofalową strategię, a rezultaty tych działań widoczne są przede wszystkim u naszych partnerów, przekładając się na ich rozwój. Obecność w największych rankingach to dla nas miły efekt towarzyszący dobrym posunięciom biznesowym – mówi Leszek Żurek, prezes Moto-Profil.

Moto-Profil obecny jest na rynku motoryzacyjnym od 1993 roku i jest jednym z najdłużej działających dystrybutorów części i akcesoriów samochodowych w kraju. Firma poprzez sieć 1400 partnerów handlowych dociera do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie całej Polski i Europy. Moto-Profil jest także właścicielem marki ProfiAuto.

 

Zostaw Komentarz