MOTO-PROFIL z nową stroną

23 maj 2017

Nowoczesny wygląd, ulepszona struktura oraz zwiększenie wygody przeglądania – takie cele przyświecały twórcom nowej strony internetowej firmy Moto-Profil. Modernizacja serwisu wpłynęła również na jego funkcjonalność oraz intuicyjność użytkowania.

Nowa odsłona www.moto-profil.pl zaprojektowana została zgodnie z najnowszymi trendami, a głównym celem aktualizacji było zwiększenie wygody przeglądania serwisu. Przy jego tworzeniu wykorzystano technologię, dzięki której strona automatycznie dostosowuje się do każdego urządzenia, bez względu na jego wielkość czy rozdzielczość ekranu.

– Postęp technologiczny sprawił, że coraz częściej odchodzimy od korzystania z komputerów na rzecz smartfonów czy tabletów. Nasza nowa strona www jest przede wszystkim przyjazna dla jej użytkowników, którzy mogą przeglądać ją na dowolnym urządzeniu, w każdym miejscu na świecie – mówi Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu w firmie Moto-Profil.

Odświeżona strona firmy Moto-Profil to także zwiększona przejrzystość przekazu oraz zmodernizowana struktura serwisu, zapewniająca pełny dostęp do informacji o ofercie przedsiębiorstwa.

Zostaw Komentarz