Moto-Profil znów awansuje

13 lis 2017

66. pozycję zajął Moto-Profil, właściciel marki ProfiAuto, w rankingu „100 Największych Polskich Firm Prywatnych”. Zestawienie przygotowane przez redakcję polskiej edycji „Forbesa” porównuje spółki nie pod względem przychodów, jak inne popularne rankingi, ale ogólnej wartości przedsiębiorstwa.

– Osiągnięty wynik to kolejne potwierdzenie niezwykle dynamicznego rozwoju, który notujemy w ostatnich kilkunastu miesiącach. W wielu aspektach tempo wzrostu znacząco przewyższa wartości uzyskiwane średnio przez podmioty w naszej branży. Ale rośniemy nie tylko my – również nasi klienci i partnerzy – sklepy, hurtownie oraz serwisy motoryzacyjne zrzeszone w ramach sieci ProfiAuto i ProfiAuto Serwis. Taki sukces cieszy podwójnie – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

Ten rok przyniósł spółce awans również w innych prestiżowych zestawieniach, opracowanych z uwzględnieniem przychodów ze sprzedaży. W rankingu „Lista 500 największych polskich przedsiębiorstw” dziennika „Rzeczpospolita” Moto-Profil zajął 308 miejsce, czyli o 37 pozycji wyższe niż rok wcześniej. Z kolei w rankingu tygodnika „Wprost” – „200 największych polskich firm 2017” – spółka z zajęła 131. miejsce – 13 oczek wyżej niż w roku 2016.

Zostaw Komentarz