Na drogach dalekiej Północy

05 cze 2017

ZF Aftermarket ogłasza nową odsłonę wielokrotnie nagradzanej kampanii TRW „Prawdziwe Oryginały”. Tym razem firma koncentruje się na podkreśleniu jakości i wytrzymałości części układów hamulcowych, kierowniczych i zawieszenia z serii TRW Proequip, przeznaczonych do pojazdów użytkowych.

Twarzą kampanii został Erik Larsson – zawodowy kierowca ze Szwecji zajmujący się spedycją w rejonie koła podbiegunowego. W kampanii multimedialnej wykorzystano krótki film, który pokazuje, jak dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu Grupy ZF, części marki TRW do pojazdów użytkowych mogą sprostać próbie w najcięższych warunkach.

100 lat doświadczenia

– Skuteczne wyhamowanie samochodu ciężarowego stanowi wyzwanie inżynieryjne. Prace nad rozwojem oferty części skierowanych do pojazdów ciężarowych prowadzone są przez naszą firmę już od 100 lat – mówi Richard Adgey, szef Działu Inżynierii Produkcji TRW. – Każdy element TRW przeznaczony do samochodu ciężarowego sprawdzany jest w ekstremalnych warunkach: w laboratorium, na torze oraz na drogach. Daje to pewność, że części te nie zawiodą. Nasi klienci wymagają od nas produktów najwyższej jakości, które sprostają najtrudniejszym wyzwaniom.

Zawieźć i nie zawieść

Zgodnie z zamysłem kampanii, również w najnowszej jej odsłonie wystąpił „Prawdziwy Oryginał”. Tym razem gwiazdą został Erik Larrson, który dostarcza towary mieszkańcom i firmom w Szwecji w rejonie koła podbiegunowego.

Film pokazuje, jak lokalni mieszkańcy polegają na Eriku, dzięki któremu otrzymują produkty niezbędne do codziennego funkcjonowania w surowym klimacie Północy. Z kolei Erik polega na częściach TRW do pojazdów ciężarowych, dzięki którym może bez przeszkód dotrzeć do swoich odbiorców. Historia Erika przedstawia pełne zaufanie do marki, która zapewnia jakość i wytrzymałość pozwalające mu przemierzać najtrudniejsze szlaki, w najtrudniejszych warunkach klimatycznych – wszystko po to, aby nie zawieść lokalnej społeczności na północy Szwecji.

Wyjątkowy asortyment

Dostarczając wszelkiego typu systemy bezpieczeństwa do pojazdów każdej klasy, koncern ZF zdobył bogate doświadczenie w procesie produkcji, dzięki czemu wytwarzane przezeń części przeznaczone do samochodów użytkowych odznaczają się znakomitymi parametrami pracy, bezpieczeństwa oraz trwałości.

Klocki hamulcowe TRW do pojazdów użytkowych produkowane są z najwyższej jakości materiałów ciernych, gwarantujących idealne parametry. Aby spełnić specyfikację oryginalnego wyposażenia (OE), oferta tarcz do pneumatycznego systemu hamulcowego obejmuje produkty z homologacją ECER90.

Jeśli chodzi o elementy układu kierowniczego, to warto wspomnieć o wielokrotnie nagradzanej innowacyjnej końcówce drążka kierowniczego XCAP. Pomimo niewielkich rozmiarów jest ona mocniejsza i bardziej wytrzymała, a dodatkowa osłona przeciwpyłowa zapewnia jej lepszą ochronę.

W testach branżowych, na przykład przeprowadzonych przez Fraunhofer Institut, części TRW do układów kierowniczych i zawieszenia samochodów użytkowych otrzymały najwyższą oceną za trwałość, jakość i parametry. Potwierdza to, jak ważne jest stosowanie w pojazdach ciężarowych części o jakości wyposażenia oryginalnego (OE), by nie narażać się na przestoje związane z częstymi naprawami.

Kampania na medal

Pomysł na realizację kampanii został bardzo dobrze oceniony, o czym świadczy jej zakwalifikowanie do finałów kilku najważniejszych konkursów branżowych, od kategorii najlepszej koncepcji marki po konkursy dla twórców reklam w motoryzacji i marketingu.

– Kampania zawdzięcza swoją popularność temu, że pokazuje pasję, jaką ludzie wkładają w swoją pracę. Pokazuje, w jaki sposób zaangażowanie jednostki wpływa na efekt ważny dla całej społeczności – komentuje Bahar Freedman, dyrektor Działu Globalnej Strategii Marketingowej.
Materiały kampanii są skierowane do dystrybutorów, warsztatów i użytkowników końcowych. Kampania jest prowadzona w Polsce, Francji, Niemczech, Włoszech, Portugalii, Rosji, Hiszpanii, Turcji i Wielkiej Brytanii.

Zostaw Komentarz