Nagroda im. Piotra Tochowicza

14 cze 2019

Podczas obchodów 25-lecia Temot International po raz pierwszy została przyznana nagroda imienia Piotra Tochowicza – jednego z założycieli firmy Moto-Profil. Wyróżnienie to przyznawane jest młodym wizjonerom z branży aftermarketowej.

Temot International jest jedną z największych, niezależnych, międzynarodowych organizacji zrzeszających dystrybutorów części zamiennych. W jej skład wchodzi niemal 80 akcjonariuszy działających w 87 krajach na całym świecie. Aktywnym członkiem grupy od 2002 roku jest Moto-Profil.

Piotr Tochowicz, jeden z założycieli firmy Moto-Profil, przez wiele lat pełnił funkcję najpierw przewodniczącego, a następnie członka rady nadzorczej Temotu.

Pierwszą nagrodę jego imienia otrzymał Bjarni Ingimar Júlíusson z Islandii, zawodowo zajmujący się tworzeniem oprogramowania komputerowego przeznaczonego dla firm działających na rynku części zamiennych. Kapituła składająca się z członków rady nadzorczej Temotu oraz zaproszonych przedstawicieli dostawców doceniła jego przyszłościowe myślenie i zaangażowanie we wszystkie nowe technologie powstające w ramach rynku automotive.

To dla mnie wielki zaszczyt otrzymać nagrodę imienia Piotra Tochowicza za innowacyjność działań w imieniu swoim oraz firm Clicksale i Stilling – napisał na swoim profilu Bjarni Ingimar Júlíusson, zdobywca wyróżnienia.

Innowacyjność, wizja i nowoczesne technologie to elementy, które były dla Piotra bardzo ważne i znajdowały odzwierciedlenie w jego działalności biznesowej. Nagroda, przyznana przez międzynarodowe gremium, jest doskonałym uhonorowaniem jego pamięci i akcentuje idee, które kontynuujemy – mówi Leszek Żurek, prezes Moto-Profil.

Nagroda dla młodych wizjonerów branży będzie miała charakter cykliczny. O jej przyznaniu będzie decydowała powołana do tego kapituła.

 

 

Zostaw Komentarz