Nagrody rozlosowane

17 sty 2018

Zakończyła się loteria przeznaczona dla klientów warsztatów zorganizowana pod patronatem firmy Inter Cars. Wzięli w niej udział użytkownicy, którzy naprawiali swoje samochody w serwisach należących do sieci warsztatowych: Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium i Perfect Service.

Przejrzyste i proste zasady konkursu sprawiły, że w loterii wzięło udział wielu klientów. Ci, którzy dokonali naprawy w sieci Q-Service Truck – za minimum 1000 zł netto lub w sieci Q-Service, Q-Service Premium lub Perfect Service – za minimum 500 zł netto, wraz z fakturą lub rachunkiem, otrzymywali od warsztatu specjalny kupon. Następnie musieli wysłać SMS, by wziąć udział w losowaniu.

Na szczęśliwców czekały cenne nagrody: w sieci Q-Service Truck: 10 nagród o wartości od 300 zł do 3000 zł brutto na kartach podarunkowych SODEXO, w sieciach Q-Service, Q-Service Premium, Perfect Service: 3×1000 zł brutto i 44×500 zł brutto na kartach podarunkowych SODEXO.

Wydawanie kuponów trwało od października do końca grudnia, zaś losowanie odbyło się 10 stycznia. Organizatorzy skontaktują się w najbliższym czasie z posiadaczami szczęśliwych kuponów.

Partnerami akcji były: Inter Cars, Castrol, Continental, MANN Filter i Schaeffler Group (LuK, INA, FAG, Ruville).

Zostaw Komentarz