Narzędzia do szyb Würth w niższych cenach

16 wrz 2019

Würth Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną skierowaną do specjalistów z branży motoryzacyjnej. Objętych zostało nią ponad 30 narzędzi przeznaczonych do wymiany szyb samochodowych. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, narzędzia te zostały docenione przez fachowców za wysoką jakość wykonania, funkcjonalność i łatwość w użyciu.

Ogłoszona przez Würth Polska promocja na narzędzia do szyb samochodowych potrwa do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów. Narzędzia te dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w  e-sklepie www.wurth.pl oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska. W asortymencie produktów z obniżoną ceną znajdują się topowe produkty marki. Oto kilka zaledwie przykładów.

Drut do wycinania szyb

Bardzo mocny drut do cięcia o kwadratowym przekroju i długości 50 m. Użyta do jego produkcji specjalna stal zapewnia wysoką wytrzymałość na rozciąganie – aż do 2400-2600 N/mm2. Drut nawinięto na konwencjonalnej szpuli, co ułatwia jego użytkowanie i przechowywanie.

Chwytak do szyb z dwiema stałymi przyssawkami

Stabilną i wytrzymałą konstrukcję narzędzia gwarantują najwyższej jakości materiały zastosowane do jego produkcji. Chwytak do szyb o wadze 560 g wyposażony jest w dwie sztywne głowice z przyssawkami o średnicy 120 mm, które umożliwiają udźwig do 60 kg. Produkt przeznaczony jest do użytku na płaskich powierzchniach, z gładką i szczelną fakturą jak szkło, płyty z tworzywa sztucznego, blacha, marmur, płytki ceramiczne itd.

Chwytak do szyb z przyssawkami z dwiema ruchomymi główkami

Wyposażony w dwie ruchome głowice chwytak o udźwigu do 45 kg jest odpowiedni do pracy na wygiętych powierzchniach, takich jak przednie szyby samochodowe. Produkt może być również używany do ich transportu. Dodatkowo niezwykle praktyczne, podłużne otwory w uchwycie umożliwiają ustalenie szyby samochodowej za pomocą pasa.

Chwytak przyssawkowy jednoręczny

Dzięki blokadzie szybkomocującej oraz wadze 130 g, narzędzie zapewnia sprawną i efektywną pracę. Możliwy udźwig materiałów wynosi 8 kg. Chwytak doskonale nadaje się do działań przy delikatnych przedmiotach, takich jak cienkie szyby. Głowica ssąca o średnicy 70 mm sprawdza się również przy przenoszeniu mniejszych przedmiotów.

Chwytak montażowy

Lekki chwytak montażowy o wadze 40 g i średnicy przyssawek 60 mm pozwala na udźwig przedmiotów do 5 kg. Produkt przeznaczony jest do krótkotrwałego przytrzymywania szyb. Gwarantuje bezpieczeństwo wykonywania pracy, dzięki zapobieganiu zsuwania się szyby bocznej w drzwiach auta podczas demontażu korbki do jej podnoszenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz