Nie tylko łożyska – szersza oferta FAG

14 maj 2019

Firma Schaeffler Automotive Aftermarket zaprezentowała nową ofertę części zamiennych do naprawy podwozi. Portfolio marki FAG poszerzyło się o elementy układu kierowniczego, wały napędowe i elementy zawieszenia. Jak wskazują przedstawiciele firmy, w połączeniu z dotychczasowym asortymentem łożysk nowe linie produktowe będą stanowiły unikalną ofertę rozwiązań naprawczych.

Wprowadzenie nowych produktów jest elementem szeroko zakrojonej strategii firmy Schaeffler polegającej na zapewnieniu najwyższej jakości poszczególnych części i kompletnych zestawów naprawczych. Wysokie standardy dotyczą nie tylko materiałów, z których wykonywane są części, ale też etapów projektowania oraz produkcji. – Stosując wytrzymałe i zwiększające wydajność technologie powlekania oraz uszczelniania, koncern oferuje niezmiennie wysoką jakość – mówi dr Robert Felger z Schaeffler Automotive Aftermarket. – Każda, nawet najmniejsza część, jest opracowywana i sprawdzana zgodnie z normami jakości Schaeffler – dodaje.

Marka FAG to ponad 130 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji zarówno pojedynczych elementów, jak i zaawansowanych modułów podwozia dla producentów samochodów. Schaeffler wykazuje swoje zaangażowanie w rozwój technologii podwozia opracowując innowacyjne i niepowtarzalne produkty, takie jak np. elektroniczny stabilizator, czy inteligentny moduł napędu.

Koncepcja jakości Schaeffler obejmuje również stworzenie warsztatom możliwości przeprowadzenia szybkiej i trwałej naprawy. Właśnie w odpowiedzi na zapotrzebowanie serwisów samochodowych Schaeffler poszerzył swoją ofertę akcesoriów, zwracając przy tym szczególną uwagę na najpopularniejsze modele pojazdów. Zestawy naprawcze FAG zawierają wszystkie niezbędne części i akcesoria montażowe, takie jak śruby, czy nakrętki. Wszystkie elementy wykonane są w standardzie OE, dzięki czemu temu pracownicy warsztatów mają pewność, że zawsze otrzymają wysokiej jakości części zamienne oraz zestawy naprawcze do naprawy podwozia.

Zostaw Komentarz