Niemieccy czytelnicy wybrali Brembo

11 cze 2017

Czytelnicy największych niemieckich pism motoryzacyjnych wskazali na Brembo jako najlepszego na świecie producenta układów hamulcowych. Ankietę przeprowadziło pięć magazynów: „Motorrad”, „Auto Motor und Sport”, „Motorsport aktuell”, „PS” i „Autobild”.

Sukces, jaki Brembo odniosło w ankiecie magazynu „Motorrad” nie jest zaskoczeniem, ponieważ włoska marka zajmuje pierwsze miejsce w tym plebiscycie już jedenasty raz z rzędu. W tym roku na Brembo zagłosowało 84,5% ze wszystkich 49 461 głosujących.

Od ośmiu lat Brembo wybierane jest najlepszą marką również przez czytelników niemieckiego magazynu „Auto Motor und Sport”. Tym razem Brembo zdobyło 70,1% głosów i zajęło pierwsze miejsce na podium z 15-procentową przewagą nad konkurencją.

Siódmy raz z rzędu Brembo wyprzedziło także konkurencję w plebiscycie przeprowadzonym przez „Motorsport aktuell”. Brembo odniosło tutaj podwójne zwycięstwo: jako najlepsza firma wśród producentów systemów hamulcowych do samochodów zostało wskazane przez 80,4% głosujących, a w kategorii producentów układów hamulcowych do motocykli Brembo otrzymało 75,7% głosów.

Ponadto, w konkursie „Best Brand” zorganizowanym przez magazyn „PS” Brembo otrzymało tytuł w kategorii najlepszego producenta klocków hamulcowych. To osiągnięcie udało się osiągnąć już dziewiąty rok z rzędu.

W badaniach opinii przeprowadzonych wśród czytelników magazynu „Autobild”, szósty raz z rzędu Brembo zdobyło nagrodę dla najlepszego producenta systemów hamulcowych. 64% czytelników, którzy wzięli udział w badaniu, określili Brembo mianem najlepszej marki 2017 roku.

 

Zostaw Komentarz