Nowa aplikacja ZF Aftermarket

12 gru 2016

Klienci ZF Aftermarket mogą wyszukiwać części za pomocą nowej aplikacji – ZF Parts Finder App. Dostępne jest w niej szerokie portfolio części zamiennych oferowanych przez marki premium ZF Aftermarket: Sachs, Lemförder oraz TRW.

Nowa aplikacja przygotowana przez ZF Aftermarket umożliwia klientom szybkie odnalezienie poszukiwanego produktu, a przy tym uwzględnia specyfikę danego kraju podczas procesu wyszukiwania. Może się on odbywać się na kilka różnych sposobów, uwzględniając przy tym oznaczenia poszczególnych krajów, takie jak: „Vehicle Identification Number” (VIN), numer podwozia, numer KBA stosowany w Niemczech, numer CNIT stosowany we Francji, lub „Vehicle Registration Mark” (VRM) stosowany zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Portugalii.

Stawiamy na tworzenie przyjaznych rozwiązań, które mają realny wpływ na usprawnienie obsługi naszych klientów – komentuje Neil Fryer, dyrektor handlowy ZF Aftermarket. – Nowa aplikacja umożliwi naszym klientom z różnych krajów szybki wgląd w asortyment części premium dostępnych na rynku wtórnym.

Aplikacja dostępna jest w kilku wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, tureckiej, holenderskiej, włoskiej, polskiej, portugalskiej oraz hiszpańskiej. Już dziś można ją pobrać bezpłatnie z największych sklepów z aplikacjami mobilnymi. Jest kompatybilna z systemami operacyjnymi iOS oraz Android, zarówno na tabletach, jak i smartfonach.

Zostaw Komentarz