Nowa infolinia Federal-Mogul Motorparts

13 Gru 2016

Federal-Mogul Motorparts uruchomił infolinię techniczną w języku polskim. Można na nią dzwonić z problemami technicznymi i pytaniami dotyczącymi produktów kilkunastu marek, m.in. Ferodo, MOOG, Champion, BERU, Goetze, Glyco, Payen i Jurid.

Polska jest jednym z pierwszych rynków europejskich, na których Federal-Mogul Motorparts uruchomił infolinię techniczną. Działa ona od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-17.00 i jest obsługiwana przez polskich specjalistów mających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dzwoniąc pod bezpłatny numer 00 800 33 33 72 56 uzyskać można pomoc w wyszukaniu numeru właściwej części, montażu produktu lub rozwiązaniu problemu technicznego. Infolinia oferuje wparcie również dla użytkowników portalu www.FMcampus.eu, proponującego bezpłatne szkolenia techniczne.

infolinia-techniczna-federal-mogul-motorparts-fot-2Nowa usługa ma stanowić kolejne ułatwienie dla klientów firmy, której oferta obejmuje kilkanaście marek produktów o szerokim zastosowaniu – od układów hamulcowych, zapłonowych i zawieszenia po części silnikowe, filtry, wycieraczki, płyny i części do układów kierowniczych. Z infolinii technicznej korzystają najczęściej właściciele warsztatów i mechanicy ogólni, pracownicy biur obsługi klienta w serwisach, dystrybutorzy i pracownicy sklepów motoryzacyjnych.

Nasza infolinia techniczna jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. W dobie internetu wiele informacji możemy znaleźć samodzielnie w sieci. Jednak nadal są sytuacje, w których bezpośredni kontakt ze specjalistą technicznym jest nie do zastąpienia. Co ważne, pomoc oferowana w języku polskim jest całkowicie bezpłatna – mówi Marcin Sochaczewski, dyrektor ds. marketingu na region Europy Centralnej i Północnej z Federal-Mogul Motorparts Poland. – Klienci pytają nas o różne kwestie – poszukują numeru referencyjnego do mało popularnego modelu pojazdu, potwierdzają momenty dokręcenia śrub głowicy przy montażu uszczelki Goetze czy Payen, szukają właściwych części do silnika, który właśnie naprawiają lub pytają o sposób montażu kierunkowych klocków hamulcowych Ferodo – dodaje.

Bezpłatna infolinia techniczna to najnowsza, ale nie jedyna forma kontaktu z firmą. Nadal działają formularze na stronach poszczególnych marek Federal-Mogul Motorparts, a pytania można zgłaszać również mailowo na adres support@etcc.tech.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz