Multimedialna kampania marki Sachs

31 paź 2017

Nowa multimedialna kampania reklamowa ZF Aftermarket prezentuje historię marki Sachs, będącą częścią historii przemysłu motoryzacyjnego.

Nasze marki i stojące za nimi wartości są dla nas bardzo ważne, ponieważ działamy na wymagającym rynku aftermarketowym. ZF Aftermarket intensywnie wspiera swoje marki, zapewniając im spójny wizerunek i wysoką rozpoznawalność na całym świecie – mówi Helmut Ernst, dyrektor zarządzający ZF Aftermarket. – Utrzymujemy pozycję lidera dysponującego kompleksowym portfolio produktów i usług w segmencie układów przeniesienia napędu i zawieszenia – dodaje.
Pierwsza część nowej kampanii Sachs koncentruje się na BMW M4 DTM wyposażonym w sprzęgło karbonowe Sachs przeznaczone do pojazdów biorących udział w wyścigach DTM (Deutsche Tourenwagen Masters). Wysokiej jakości materiały, niezawodność i długa żywotność – to cechy sprzęgła opracowanego z myślą o najlepszych.

Sprzęgła Sachs pozwalają najszybszym samochodom wyścigowym DTM na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,6 sekundy. Z tą potwierdzoną jakością i osiągami rozpoczynamy zmianę polityki marketingowej marki Sachs – komentuje Ben Smart, kierownik ds. globalnego marketingu.

Od 1923 roku sprzęgła Sachs są znane na torach wyścigowych na całym świecie. W latach trzydziestych XX wieku, montowano je w legendarnych „Srebrnych Strzałach” Mercedesa, a dziś znajdują się na wyposażeniu bolidów Formuły 1, a także pojazdów startujących w wyścigach długodystansowych, torowych oraz rajdowych mistrzostwach świata.

Doświadczenia wyniesione ze startów w różnych dyscyplinach sportów motorowych wykorzystywane są w produkcji części stosowanych w samochodach jeżdżących po drogach. Dzięki temu sprzęgła Sachs cieszą się dłuższą żywotnością i większą odpornością na przegrzanie.

Sprzęgła Sachs można zamówić w ZF Aftermarket w formie pojedynczych komponentów lub kompletnych zestawów ułatwiających montaż. Zestawy te zawierają docisk, tarczę sprzęgła i łożysko oporowe, a także specjalny smar zapewniający łatwą i bezpieczną aplikację podczas montażu. Poza zestawem z dwumasowym kołem zamachowym i dociskiem XTend z automatycznym mechanizmem kompensacji zużycia, dostępne są też inne warianty, takie jak zestaw z centralnym wysprzęglikiem.
Nasza kampania marketingowa bazuje przede wszystkim na faktach. Łączy też wspaniałą tradycję inżynierską i reputację marki Sachs z jej nowoczesnym i innowacyjnym charakterem – mówi Ben Smart. – Z technologii stosowanej w produktach  Sachs, mogą korzystać wszyscy – nie tylko elitarne grono kierowców sportowych, ale też zwykli użytkownicy samochodów. W kolejnych miesiącach będziemy prezentować kolejne produkty Sachs oraz wyniki w różnych dyscyplinach motorsportu” – dodaje Smart.

Nowa kampania Sachs, łącząca dynamiczne reklamy i filmy zamieszczane w internecie, skierowana jest do warsztatów oraz dystrybutorów części.

Zostaw Komentarz