Nowa strona internetowa BERU

26 cze 2018

Federal-Mogul Motorparts uruchomił nową stronę internetową produktów zapłonowych BERU®*. Wprowadzone zmiany ułatwiają przeglądanie witryny, która obecnie ma rozbudowaną sekcję pomocy technicznej i jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.

Dzięki dodaniu nowych funkcji i materiałów strona internetowa BERU oferuje obecnie jeszcze więcej przydatnych informacji. Pod adresem www.beruparts.pl można pobrać e-katalogi, broszury techniczne, w tym materiały wspierające diagnostykę i rozwiązywanie problemów z układem zapłonowym. Elementem nowej strony jest także wyszukiwarka produktów w oparciu o numer części lub rodzaj pojazdu. Wszystkie powyższe zmiany mają wzmocnić wsparcie dla klienta. W tym celu firma od podstaw opracowała także narzędzie umożliwiające rozpoznanie problemów ze świecami zapłonowymi i żarowymi. Na stronie znalazły się również dobrej jakości zdjęcia.

Jesteśmy zadowoleni z efektów prac nad nową stroną oraz ze wszystkich jej nowych funkcji – mówi Ronald De Wilde z Federal-Mogul Motorparts. – Zawsze staramy się oferować wartościowe wsparcie dla mechaników, właścicieli warsztatów i dystrybutorów. Poza tym strony internetowe są ważnym miejscem dla osób poszukujących wsparcia i pomagają rozwijać nasze relacje z klientami. Aktualizacja strony BERU wprowadza kilka doskonałych funkcji, a część z nich pojawiła się w odpowiedzi na oczekiwania klientów.

BERU oferuje wysokiej jakości produkty do układów zapłonowych pojazdów z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Marka jest dystrybuowana na rynku wtórnym wyłącznie przez Federal-Mogul Motorparts.

 

 

Zostaw Komentarz