Nowe części DENSO do układów termicznych

21 lip 2019

DENSO rozszerzyło ofertę elementów układów termicznych o 33 nowe numery części jakości OE, które mają łącznie 999 zastosowań i zastępują 108 numerów części OE.

Lista nowości wprowadzonych ostatnio do gamy elementów do układów termicznych oferowanych przez DENSO obejmuje 8 skraplaczy, 6 dmuchaw nawiewu kabiny, 3 wentylatory chłodnic, 3 intercoolery, 10 chłodnic i 3 nagrzewnice. Części te mają łącznie 999 zastosowań, m.in. w pojazdach marek Alfa Romeo, BMW, Fiat, Ford, Opel i Renault.

Informacje o nowych elementach są już dostępne w e-katalogu DENSO, a w katalogu TecDoc pojawią się w sierpniu 2019 roku. Przykładowe ich zastosowania można znaleźć w poniższej tabeli.

DENSO szczyci się, że jest jednym z największych producentów części dla przemysłu motoryzacyjnego, a także światowym liderem w dziedzinie rozwoju i produkcji systemów chłodzenia silników i elementów tych systemów. Asortyment części DENSO do układów chłodzenia silnika dostępnych na rynku wtórnym  obejmuje: chłodnice wody, rdzenie nagrzewnic, intercoolery, wentylatory chłodnic, dmuchawy nawiewu kabiny i skraplacze.

Zostaw Komentarz