Nowe filtry kabinowe Bosch

26 mar 2018

Zbliża się trudny dla alergików okres pylenia roślin. Jazda z załzawionymi, swędzącymi oczami i katarem siennym na pewno nie jest bezpieczna, dlatego warto wymienić filtr kabinowy, który zatrzymuje alergeny.

Firma Bosch poinformowała o rozszerzeniu linii produktów FILTER+ z 30 do 40 numerów katalogowych. W nowe filtry może zostać wyposażonych w Europie około 150 milionów pojazdów. Każdego roku kompletny asortyment filtrów kabinowych Bosch, składający się z filtrów standardowych, filtrów z węglem aktywnym i nowego filtra FILTER+ jest rozszerzany o około 40 nowych typów. Obecnie obejmuje on około 500 numerów katalogowych, co pozwala dobrać odpowiedni filtr kabinowy do niemal każdego modelu samochodu.

Bosch FILTER+ skutecznie chroni alergików przed pyłkami, a wielofunkcyjne media filtracyjne zapewniają czyste powietrze w samochodzie. Warstwa antyalergiczna o specjalnej strukturze drobnych włókien trwale wiąże alergeny i czyni je nieszkodliwymi, eliminując przy tym również bakterie. Warstwa węgla aktywowanego neutralizuje szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy. Z kolei ultracienka warstwa mikrowłókien zatrzymuje do 99 procent wszystkich cząstek o średnicy do 2,5 mikrometra. Filtrowane przez FILTER+ powietrze jest więc czyste i wolne od zapachów.

W celu ułatwienia montażu każdy filtr zaopatrzony został w instrukcję, do której można uzyskać dostęp również online, skanując kod QR z opakowania.

Aby utrzymać wysoką jakość powietrza wewnątrz samochodu, należy regularnie wymieniać filtr kabinowy, stosując produkty o wysokiej skuteczności. Bosch zaleca wymianę filtra kabinowego co najmniej raz w roku lub co 15 000 km przebiegu.

 

Zostaw Komentarz