Nowe katalogi DENSO

24 wrz 2018

DENSO opublikowało katalogi wycieraczek samochodowych oraz świec zapłonowych do motocykli na lata 2018-2019. Publikacje zawierają pełny, zaktualizowany przegląd oferty części dostępnych na rynku wtórnym, jak również inne użyteczne informacje, takie jak charakterystyka produktu i oznaczenia identyfikacyjne. Znaleźć w nich można także przydatne diagramy opisujące sposób montażu oraz analizy usterek.

Od lutego 2018 roku, kiedy rozszerzono ofertę o 26 nowych numerów katalogowych, program wycieraczek DENSO składa się z 232 numerów części, które mają zastosowanie w 330 milionach pojazdów. W katalogu ujęte zostały wycieraczki hybrydowe, płaskie, szkieletowe i tylne.

– Wszystkie wycieraczki DENSO są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości OE i zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i wyjątkową wydajność w wycieraniu szyby. Bardzo trwałe materiały, z których powstają pióra wycieraczek DENSO zapewniają ich dłuższą żywotność – powiedział Ruslan Leontiev, product leader odpowiedzialny za wycieraczki w DENSO Europe Aftermarket.

Ukazał się również nowy katalog świec zapłonowych do motocykli. Po aktualizacji oferty zawiera on ponad 350 numerów części, które znajdują zastosowanie w 5500 modelach jednośladów.

Nowe katalogi są dostępne bezpłatnie na stronie www.denso-am.pl.

Zostaw Komentarz