Nowe logo i odznaczenie

30 wrz 2015

Na koniec swego pierwszego ćwierćwiecza Inter Cars został uhonorowany medalem Pro Masowia za wkład w rozwój gospodarczy regionu. W drugie ćwierćwiecze wszedł z nowy logotypem.

IC nowe logo„Wysokie standardy. Wysokie obroty. Inter Cars” to motto towarzyszące nowemu logotypowi firmy Inter Cars, z którym firma wchodzi w swoje drugie ćwierćwiecze. Nowe logo jest interpretacją dotychczasowego znaku firmowego opartego na splecionych literach IC i kojarzyć się ma z obrotomierzem. Poza symbolem zmianie uległ także krój liter użytych w zapisie nazwy. Czcionka została specjalnie zaprojektowana z myślą o Inter Cars, przez co jest wyjątkowa i unikalna.

Odświeżony symbol i nazwa tworzą kompozycję blokową, co ma wzmacniać siłę wizualną marki, eksponować nową czerwono-grafitową kolorystykę i pomagać wprowadzić porządek w olbrzymiej ilości materiałów drukowanych i elektronicznych tworzonych przez firmę. Docelowo marka będzie wyeksponowana w ponad 350 filiach, które przejdą modernizację zarówno pod kątem standardów wizualnych, jak i standardów obsługi.

Prezentacja nowego logotypu nastąpiła niedługo po uroczystości, którą można oznaczać za symboliczne podsumowanie pierwszych 25 lat istnienia firmy. Uroczystością to było wręczenie władzom Inter Cars medalu Pro Masovia przyznanego przez marszałka Województwa Mazowieckiego za wkład w rozwój gospodarczy regionu. Adam Struzik, marszałek Województwa Mazowieckiego przyznał także dyplomy uznania dla zarządu oraz dyrektorów Inter Cars. Otrzymali je: Krzysztof Oleksowicz , Robert Kierzek, Krzysztof Soszyński, Wojciech Twaróg, Witold Kmieciak, Sławomir Rybarczyk, Tomasz Białach, Tomasz Piluch.

Zostaw Komentarz