Kolejne marki dołączają do Snow & Music Days 2018

14 sie 2018

Snow & Music Days 2018 to anonsowana już inicjatywa Inter Cars, która ma na celu dostarczyć klientom dystrybutora emocji, wrażeń i fachowej wiedzy. W gronie partnerów wydarzenia od początku byli najwięksi producenci części samochodowych. Teraz dołączają do nich kolejni.

Akcja Snow & Music Days 2018 trwać będzie do 18 listopada 2018 roku. Klienci Inter Cars, którzy zdecydują się wziąć w niej udział, będą mieli szanse uczestnictwa w jej finale, na który zabrani zostaną na początku grudnia do włoskiego Borgio. Tam, wspólnie z dostawcami, spędzą wyjątkowy czas. Międzynarodowe środowisko, inspirujące rozmowy, a także możliwość szusowania po alpejskich stokach to tylko niektóre z atrakcji, jakich mogą się spodziewać. Oto bowiem specjalnie zorganizowany zostanie także koncert mega gwiazdy, który będzie ukoronowaniem wyjazdu i doskonale wpisze się kulturę Apres-ski.

Inter Cars podkreśla, że organizacja tak ogromnego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez wsparcia partnerów. Dotychczas zaangażowane w nie były firmy Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle oraz Febi. Teraz do tego grona dołączyły kolejne. Są to Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton.

Tak silna obsada gwarantuje, że każdy, kto zdecyduje się w dniach 9-16 grudnia pojechać z Inter Cars do włoskiego Bormio, zapamięta ten wyjazd na długo, a także ma szansę zyskać rynkową przewagę, która pozwoli mu wprowadzić biznes na nowy poziom.

 

 

Zostaw Komentarz