Nowe opakowania produktów firmy Schaeffler

14 sie 2018

Firma Schaeffler Automotive Aftermarket wprowadziła nowy wzór opakowań. Jak zapewniają jej przedstawiciele, charakteryzują się one przejrzystą szatą graficzną, wysoką jakością zdjęć produktów i przemyślanym rozmieszczeniem marek.

Nowy układ graficzny to połączenie nowoczesności i sprawdzonych rozwiązań. Aby podkreślić wysoką jakość dostarczanych produktów, na opakowaniach umieszczono realistyczne zdjęcia produktów lub zestawów naprawczych. Nowością jest pojawienie się na pudełkach marki parasolowej – Schaeffler, która została wyeksponowana i usytuowana nad zdjęciami produktów.

Na każdym opakowaniu znajduje się pasek, ułatwiający dystrybutorom oraz mechanikom szybką identyfikację danej marki produktowej. Żółty pasek oznacza markę LuK, zielony – markę INA, natomiast czerwony – FAG. Ponadto, nazwę produktu opisano w dziesięciu językach.

– Wysoka jakość w każdym szczególe – od sprzęgła po wszystkie niezbędne śrubki znajdujące się w naszych zestawach. Ten wysoki standard jakości wyraża nasz nowy wzór opakowań – podkreśla Rouven Daniel, dyrektor marketingu i komunikacji w Schaeffler Automotive Aftermatket. – Ponadto, od 1 stycznia 2018 poprzez utworzenie nowej samodzielnej dywizji, nasza organizacja Automotive Aftermarket zbliżyła się do Grupy Schaeffler. Teraz nasza marka parasolowa Schaeffler, będzie wzmacniana poprzez zestawienie jej z dobrze znanymi markami produktowymi. Dokładamy też wszelkich starań, aby nasze marki produktowe oraz kojarzone z nimi cechy były nadal rozpoznawalne wśród mechaników i dystrybutorów – dodaje Rouven Daniel.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju „Odpowiedzialność za jutro”, Schaeffler stawia na właściwy dobór materiałów i produkcję nowych opakowań, dbając o wysokie standardy ochrony środowiska. Dzięki temu wszystkie nowe opakowania są łatwe do utylizacji i recyklingu.

 

Zostaw Komentarz