Nowe opakowania produktów SKF

24 Kwi 2016

Firma SKF zaprezentowała nowy wzór opakowań produktów przeznaczonych na aftermarket. Opakowania te pojawią się na rynku europejskim jeszcze w kwietniu, a do końca bieżącego roku będą dostępne na całym świecie.

Nowy wzór opakowań zachował charakterystyczną niebieską kolorystykę SKF, połączoną z elementami graficznymi nawiązującymi do długiej tradycji i doświadczenia szwedzkiego producenta. Centralnym punktem nowego designu jest powiększony rysunek łożyska koła.

– Sukces SKF na rynku to konsekwencja naszego przywiązania do tego, co jest najważniejsze – po pierwsze z jakości wynikającej z wieloletniego doświadczenia, po wtóre z  wysokiego poziomu obsługi klienta” – mówi Mia Bökmark, dyrektor działu Business and Product Development w SKF Vehicle Service Market.  – Nowy design opakowań SKF podkreśla te wartości w nowoczesny i dynamiczny sposób, wpisując się w nasze działania prowadzące do umocnienia pozycji SKF jako lidera rynku motoryzacyjnego.

Opracowanie wzoru nowych opakowań poprzedziły szczegółowe analizy i zbieranie opinii dystrybutorów SKF a także mechaników, dzięki czemu udało się połączyć użyteczność opakowań z rozpoznawalnością marki. Design jest spójny dla całego portfolio produktów motoryzacyjnych, ale w zależności od linii produktowej i regionu sprzedaży mogą występować niewielkie różnice.

Na nowych opakowaniach znalazły się także kody QR, które umożliwiają łatwy dostęp do informacji technicznej i instrukcji montażu (także w formie filmów instruktażowych), co powala optymalne wykorzystywać możliwości, jakie stwarza mechanikom stosowanie produktów SKF. Kody QR są łatwo odczytywane przez smartfony, od razu kierując użytkownika do właściwej treści.

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz