Nowe perspektywy Valeo

05 maj 2015

IV Konferencja Valeo Service Eastern Europe, która odbyła się pod hasłem „Nowe perspektywy VALEO” stała się okazją do podsumowania działań firmy związanych z rozwojem nowych produktów w minionym roku, a także przedstawienia planów w tej mierze na rok bieżący.

Rok 2014 był ważnym okresem dla Valeo Service Eastern Europe. Dość powiedzieć, że obszar działania firmy powiększony został o pięć kolejnych krajów: Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię. Tym samym obejmuje on obecnie 12 krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Poza rozwojem geograficznym firma konsekwentnie powiekszała swą  ofertę dla rynku wtórnego. Świadczy o tym choćby liczba ponad , 3500 nowych referencji. W sumie nowe produkty stanowiły w ubiegłym roku ponad 12 procent całego obrotu firmy!

Na najbliższe miesiące planowane jest wzbogacenie gamy produktów m.in. o nowe wycieraczki Valeo First Hybrid, rozruszniki ReStart, alternatory i-StARS oraz zestawy rozrządu z pompą wody. Systematycznie powiększana ma być też oferta zdobywających sobie coraz wiekszą popularność filtrów kabinowych Valeo ClimFilter Supreme z polifenolem. Firma zachwala je jako jedyne na rynku o potwierdzonej przez dwa niezależna laboratoria skuteczności w walce z alergenami. Do oferty trafić też mają kolejne zestawy sprzęgieł do samochodów ciężarowych wyposażonych w jednostki napędowe spełniające normy Euro 6.

-ValeoW spotkaniu wzięło udział ponad 50 gości, w tym przedstawiciele kluczowych firm dystrybucyjnych. Było wiec ono dobra okazją do wręczenia wyróżnień za wkład w promowanie nowego asortymentu Valeo w 2014 roku.

Zostaw Komentarz