Nowe sklepy stacjonarne Würth Polska

23 gru 2017

W grudniu sieć sklepów stacjonarnych Würth Polska powiększyła się o dwa nowe kolejne – w Kaliszu i w Gliwicach. Tym samym liczy sobie teraz 26 placówek. Do tego dochodzi jeszcze intensywnie rozwijany sklep internetowy.

Würth Polska to dostawca ponad 125 tys. produktów przeznaczonych dla profesjonalistów z różnych branż. Firma ma w swej swojej ofercie chemię techniczną i przemysłową, narzędzia ręczne, akcesoria samochodowe, wkręty do drewna, elektronarzędzia, technikę zamocowań, pneumonarzędzia, produkty do obróbki skrawaniem, elementy złączne, akcesoria meblowe oraz produkty BHP.

Systematycznie rozwijamy sieć sklepów w całej Polsce, by być jeszcze bliżej klientów. Zależy nam, aby głównym argumentem przemawiającym na rzecz konkretnego sklepu była wygoda naszych klientów i bliskość od ich miejsca pracy. Jest to działanie zgodne z naszym hasłem „Blisko. Bliżej. Würth” – mówi Michał Osipiak, specjalista ds. marketingu sklepów Würth Polska.

W Gliwicach otworzyliśmy sklep, który ma ponad 200 m kw. powierzchni sprzedaży. To pozwala na prezentację szerokiego asortymentu Würth Polska dostępnego od ręki i na komfortowe zakupy – dodaje Michał Osipiak. – Obecnie sklep w Gliwicach prowadzi sprzedaż w godz. 8-16, od stycznia 2018 otwarty będzie od 7.00 do 17.00.

Firma zapowiada ponadto, że w pierwszym kwartale 2018 w nowopowstałym sklepie zorganizowany zostanie Dzień Otwarty. – Dzień Otwarty to święto nie tylko firmy Würth Polska, ale również wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów. Właśnie dlatego podczas takiego wydarzenia na wszystkich odwiedzających będą czekać liczne promocje, porady ekspertów, a także szkolenia i pokazy produktów. O szczegółach poinformujemy już wkrótce – kończy Michał Osipiak.

Würth Polska prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Zostaw Komentarz