Nowe strony Federal-Mogul Motorparts

15 lis 2016

Federal-Mogul Motorparts uruchomił 5 nowych stron internetowych. Cztery z nich to strony należących do firmy marek Ferodo®, MOOG®, Champion® oraz Jurid®, piata zaś jest stroną korporacyjną na region EMEA (Europy, Środkowego Wschodu i Afryki).

Po raz pierwszy nowe strony internetowe Federal-Mogul Motorparts zostały zaprezentowane na targach Automechanika we Frankfurcie, teraz natomiast pojawiły się ich polskie wersje językowe. Witryny mają ujednolicony wygląd, cechują się również łatwiejszą nawigacja. Ponadto znalazła się na nich nowa platforma z katalogami, która ułatwia wyszukiwanie produktów.

– Uruchomienie nowych stron jest ważnym krokiem w realizacji cyfrowej strategii Federal-Mogul Motorparts. Ujednolicamy wygląd, zwiększamy ruch na stronach, odwiedzający mogą w pełni korzystać z wiedzy i doświadczenia jakie udostępniamy w internecie – mówi Jonas Vercammen, manager z EMEA.  – Federal-Mogul Motorparts, oferując szeroką gamę produktów o jakości OE, zapewnia klientom najwyższej jakości obsługę, także poprzez nowe, interaktywne strony internetowe.

Każda z pięciu nowych stron oferuje nowoczesną funkcję e-katalogowania produktów, co pomaga w wyszukiwaniu części. Strony mają także swoje krajowe odpowiedniki na rynki EMEA z rozbudowaną funkcją wyszukiwania. Na przykład pozwalają dopasować części według numeru VIN lub numeru rejestracyjnego pojazdu. – Najważniejsza była dla nas praktyczność nowych stron, które są dostępne w różnych językach – wyjaśnia Vercammen.fmmotorparts-pl

Federal-Mogul zadbał również o spójność wyglądu i funkcjonalności stron, które mają być przyjazne dla odwiedzających oraz łatwe w nawigacji. Wszystkie nowe strony wyświetlają się poprawnie na ekranach o różnych rozmiarach oraz na wielu urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Zostaw Komentarz