Nowe zestawy naprawcze zacisków Brembo

21 paź 2019

Firma Brembo uzupełnia ofertę produktów dostępnych na rynku części zamiennych o 300 nowych zestawów naprawczych zacisków hamulcowych.

Zaciski hamulcowe, będące jednym z kluczowych elementów układu hamulcowego, składają się z kilku komponentów, które z czasem mogą ulec zużyciu. Jest to spowodowane normalnym tarciem ślizgowym, spotęgowanym przez trudne warunki pracy zacisku (temperatura, wilgoć) a także kontaktem z sypaną na drogi solą, przyspieszającymi korozję gumowych i metalowych części. Teraz elementy te można wymienić na nowe, wysokiej jakości komponenty firmy Brembo, a tym samym zapewnić dalszą bezpieczną pracę zacisków hamulcowych i utrzymać maksymalną  skuteczność układu hamulcowego.

Mechanicy mogą wybierać z pięciu różnych rodzajów zestawów Brembo składających się z elementów zacisków najbardziej narażonych na zużycie i pogorszenie jakości. Wśród nich są m.in. sworznie prowadzące zacisku pływającego, osłony przeciwpyłowe, uszczelki tłoczka, a także same tłoczki.

Kompletne zestawy nowych komponentów do szybkiej, bezpiecznej i profesjonalnej naprawy będą dostępne w sprzedaży od listopada.

 

Zostaw Komentarz