Nowi członkowie Q-Service Truck

05 Lut 2019

Do grona serwisów zrzeszonych w międzynarodowej sieci Q-Service Truck dołączyli kolejni specjaliści zajmujący się naprawą pojazdów użytkowych. Nowe warsztaty z Polski, Ukrainy i Litwy oficjalnie powitane zostały podczas gali zorganizowanej z okazji 20-lecia sieci QST.

Q-Service Truck to największa międzynarodowa sieć niezależnych warsztatów zajmujących się serwisowaniem pojazdów ciężarowych. Od 20 lat warsztaty zrzeszone w jej strukturach wspierają się we wzajemnym rozwoju, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat zmian rynkowych.W styczniu, podczas świętowania 20-lecia istnienia sieci, do jej grona przyjęto 4 nowe serwisy z Polski. Łącznie w naszym kraju na sieć Q-Service Truck składa się 76 warsztatów. To zdecydowanie najwięcej spośród 7 rynków, na których obecna jest organizacja.

– Jestem przekonany, że dołączenie do sieci Q-Service Truck przyniesie wiele wymiernych korzyści naszemu warsztatowi. Będziemy mieli zapewniony dostęp do wiedzy i doświadczeń kolegów z innych warsztatów. Jesteśmy wszyscy bardzo pozytywnie nastawieni do współpracy – zapewnia Adam Adamczyk z serwisu TTS Group.

– Rozpoznawalność marki i świadomość klientów przekonanych o wysokich standardach panujących w sieci to dwa najważniejsze elementy, które wpłynęły na moją decyzję o dołączeniu do Q-Service Truck. Liczę na to, że mój serwis będzie rozwijał się równie szybko, jak rozwija się cała sieć – mówi Karol Mazur, właściciel Mazur Truck-Serwisu.

Z kolei Tomasz Torba, właściciel warsztatu Monster Truck Service z Krakowa za kluczową sprawę uznaje dostępność części. – Prowadzę warsztat zajmujący się serwisem ciężarówek, autobusów i autokarów, więc czas jest dla mnie i moich klientów bardzo ważny. Nie bez znaczenia są również różnego rodzaju programy lojalnościowe i promocje – wskazuje.

Korzyści płynące również dla klientów sieci widzi Paweł Połeć z P.U.H. PRYMUS.  – Moi klienci także zyskują na tej kooperacji. Teraz, jeśli ich pojazd ulegnie awarii gdzieś na drugim końcu kraju lub nawet w Europie, to z czystym sumieniem będę mógł polecić naprawę w innym z warsztatów należących do sieci Q-Service Truck – zapowiada.

Serwisy Q-Service Truck obecne są w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, a także na Ukrainie, Litwie i Węgrzech. W sumie to 170 punktów na mapie Europy, które łączy wspólna pasja i profesjonalizm. Zgodnie z deklaracją włodarzy Q-Service Truck, sieć ma ambicje i chęci, aby nadal się rozrastać. Co istotne, wraz ze wzrostem liczby warsztatów, wciąż najważniejszym elementem tożsamości organizacji jest wysoka jakość świadczonych usług oraz troska o klienta.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz