Nowości termiczne DENSO

21 sty 2018

DENSO rozszerzyło ofertę części do układów chłodzenia silnika i klimatyzacji przeznaczonych na rynek części zamiennych. Wprowadzono łącznie 70 nowych referencji, które mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek: Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Lexus, Opel i Renault.

Rozszerzenie obejmuje 13 intercoolerów, 16 skraplaczy, 18 chłodnic, 2 wkłady osuszaczy, 3 przełączniki ciśnienia i 18 zaworów rozprężnych. Nowe części zapewniają łącznie 1669 zastosowań i zastępują 106 numerów części OE. Informacje o nowych numerach katalogowych są dostępne w e-katalogu DENSO oraz w katalogu TecDoc. Przykładowe zastosowania nowych części ujęte zostały się w tabelach.

DENSO jest jednym z czołowych producentów oryginalnych układów termicznych, z czego dla klientów rynku wtórnego wynikają oczywiste korzyści. Program części do układów klimatyzacji DENSO jakości OE obejmuje sprężarki klimatyzacji, skraplacze, osuszacze, parowniki, zawory rozprężne i przełączniki ciśnienia. Z kolei na program części do układów chłodzenia silnika składają się chłodnice, wentylatory, intercoolery, dmuchawy kabinowe i nagrzewnice.

Intercoolery

Skraplacze i chłodnice

Wkłady osuszaczy, przełączniki ciśnienia, zawory rozprężne

 

Zostaw Komentarz