Nowości w Inter-Team

09 mar 2016

it4Firma Inter-Team systematycznie poszerza gamę oferowanych przez nią części. Już niedługo do asortymentu dodane mają zostać produkty kilku kolejnych marek.

Inter-Team zapowiada, że w najbliższych miesiącach jego oferta zostanie istotnie rozbudowana. Pojawić się bowiem w niej mają części takich marek jak:

  • Corteco, czyli od dostawcy specjalizującego się we wszelkich uszczelnieniach, ale także w częściach wchodzących w skład systemów kontroli oraz służących tłumieniu wibracji. Tym samym w ofercie Inter-Team zdecydowanie zwiększy się dostępność części metalowo-gumowych, uszczelnień i kół pasowych. Również filtrów (łącznie o kilkaset referencji), gdyż i one znajdują się w gamie produktów Corteco.
  • Hella PAGID, pod którą oferowane są wysokiej jakości elementy cierne, w tym klocki i szczęki hamulcowe. Tym samym gama tego typu części czekających w Inter -Team na klientów powiększy się o kilkadziesiąt nowych referencji.
  • Hella Value Fit, obejmująca m.in. alternatory i rozruszniki cechujące się bardzo dobrą relacją ceny do wartości. W ofercie Inter-Team znajdzie się na początku kilkadziesiąt referencji tych części, ale już zostało zapowiedziane, że ich liczba będzie systematycznie powiększana.
  • IT2SWAG, a więc niemieckiego producenta oferującego takie grupy produktów jak: elementy układu rozrządu (koła, prowadnice, napinacze), łańcuchy rozrządu (IWIS), elementy zawieszenia i układu kierowniczego, sprężyny gazowe, tuleje gumowo-metalowe, pompy wody, osprzęt elektryczny, sprzęgła elastyczne. Klienci Inter-Team zyskają dzięki temu dostęp do zdecydowanie szerszego niż dotychczas asortymentu wysokiej jakości elementów łańcuchowych napedów rozrządu.
  • DENSO, czyli od renomowanego japońskiego producenta świec zapłonowych dzięki czemu Inter-Team będzie mógł zaproponować kilkadziesiąt nowych referencji świec zapłonowych Iridium TT o jakości części pierwszego montażu.

Zostaw Komentarz