Nowy lakier bezbarwny Cromax

28 sie 2018

Marka Cromax wprowadziła na rynek lakier bezbarwny CC6500 High Performance VOC Clear, który – jak zapewniają przedstawiciele firmy – doskonale sprawdza się we wszystkich naprawach lakierniczych, zarówno punktowych jak i kompleksowych.

Lakier bezbarwny CC6500 High Performance VOC Clear charakteryzuje się łatwą i szybką aplikacją, dobrą stabilnością pionową oraz krótkim czasem schnięcia. – Opracowany został zgodnie z najnowszymi trendami dotyczącymi tworzenia produktów o niskiej lepkości. W idealnych warunkach warsztaty lakiernicze mogą skrócić czas renowacji nawet o 15 minut. Dzięki temu praca jest wydajniejsza, a to właśnie jest dla nas kwestią kluczową podczas opracowywania nowych produktów – zapewnia Ireneusz Wiechetek, doradca techniczny marki Cromax.

Lakier bezbarwny CC6500 High Performance VOC Clear z serii Cromax Performance System to produkt łatwy w użyciu, aplikowany w dwóch warstwach z krótką przerwą pomiędzy nimi. Charakteryzuje się znakomitym kryciem oraz bardzo dobrą rozlewnością. Produkt wyróżnia świetna przyczepność i bardzo wysoki połysk.

Elastyczność wymogów dotyczących suszenia produktu pozwala oszczędzić energię i obniżyć koszty – lakier utwardza się w ciągu zaledwie 15 minut w temperaturze 60°C lub 30 minut w temperaturze 40°C. To oznacza, że można go dostosowywać do różnych procesów osiągając ten sam efekt. Krótki czas utwardzania oznacza również, że elementy mogą być szlifowane oraz montowane zaraz po schłodzeniu.

Nowy lakier jest dostępny w sprzedaży wraz zaktywatorem AR7505 High Performance Clearcoat Activator. Oba produkty łatwo się miesza w stosunku 2:1 z dodatkiem Z9500 High Performance VOC Agent. Takie połączenie produktów sprawia, że lakier bezbarwny CC6500 High Performance VOC Clear sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań.

Nowy produkt należy do serii Fast Repair, przeznaczonej do przeprowadzania drobnych napraw wgnieceń i zadrapań. Lakier umożliwia zwiększenie wydajności dzięki krótszemu czasowi pracy i mniejszej ilości stosowanych materiałów.

Kompleksowa oferta produktów marki Cromax to przepis na osiąganie optymalnych rezultatów. Produkty z serii Performance System zostały specjalnie opracowane tak, aby umożliwiać warsztatom lakierniczym zwiększanie wydajności pracy, łatwą aplikację oraz wysoką jakość – podsumowuje Ireneusz Wiechetek.

 

 

Zostaw Komentarz