Nowy, największy sklep Würth w Polsce

22 kw. 2018

Firma Würth Polska zorganizowała dzień otwarty i zarazem oficjalne otwarcie swojego największego sklepu w Polsce. Tego dnia na wszystkich klientów czekały liczne promocje, pokazy produktowe oraz bezpłatne szkolenia. Dodatkowo, każdy zakup w sklepie premiowany był atrakcyjnymi nagrodami.

„Blisko. Bliżej. Würth!” – to hasło, które przyświeca rozwojowi firmy Würth globalnie i w Polsce, a także ma podkreślać jej dbałość o dostępność, niezależnie od miejsca pracy klienta. Zgodnie z tą ideą, firma jest zaangażowania w sprzedaż internetową, a także rozwój sieci sklepów stacjonarnych. Chętnie organizuje również dni otwarte dla swoich obecnych oraz potencjalnych klientów. – Dni otwarte w naszych sklepach są doskonałą okazją dla każdego profesjonalisty z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa, do zapoznania się z szerokim asortymentem i nowościami Würth Polska. Podczas wydarzenia każdy odwiedzający może wziąć udział w licznych szkoleniach i prezentacjach. Dzień otwarty stanowi również dobry moment na rozmowę z naszymi ekspertami – mówi Michał Osipiak, specjalista ds. marketingu sklepów Würth Polska.

Nie inaczej było podczas oficjalnego otwarcia nowego sklepu w Warszawie znajdującego się przy ul. Puławskiej 324, a zarazem największego sklepu firmy Würth w Polsce. Podczas wydarzenia zostały przedstawione nowości z portfolio marki Würth Polska, czyli m.in. drabiny i rusztowania przejezdne, piły SAMURAI, które umożliwiają cięcie różnych typów materiałów czy akcesoria meblowe, szuflady i prowadnice. Odbyły się także liczne szkolenia i prezentacje, dla przykładu entuzjaści motoryzacji mogli poznać tajniki auto detailingu, prawidłowego serwisu i czyszczenia klimatyzacji samochodowej oraz dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować powierzchnię do lakierowania za pomocą produktów Würth.

Zostaw Komentarz