Nowy serwis KYB poświęcony sportom motorowym

10 wrz 2019

KYB Europe Aftermarket uruchomił nowy serwis internetowy poświęcony sportom motorowym. Dostępny jest on pod adresem www.kybsport.com.

KYB sponsoruje wiele teamów w różnych dyscyplinach sportu motorowego na całym świecie. Wsparcie obejmuje szeroki wachlarz wydarzeń, od szybkich, trudnych wyścigów World Rallycross, przez długodystansowe, takie jak Asia Cross Country Rally, po superszybkie Super GT. Nowy serwis internetowy gromadzi wszystkie informacje dotyczące obecności KYB w motosporcie w jednym miejscu, aby przedstawiać postępy każdego zespołu w ciągu roku.

KYB Corporation dysponuje specjalnym zespołem inżynierów zajmujących się sportami motorowymi, którzy zdobyli ogromne doświadczenie w opracowywaniu wysoce wyspecjalizowanych produktów do wykorzystania w wyścigach i rajdach. Zapotrzebowanie na najnowocześniejsze komponenty w tak konkurencyjnym środowisku wymaga precyzji i jakości na światowym poziomie. Elektroniczne systemy wspomagania układu kierowniczego KYB (EPS) są szeroko stosowane w sportach motorowych, a w szczególności w wyścigach długodystansowych, takich jak 24-godzinny wyścig Le Mans. Również elementy zawieszenia KYB cieszą się zaufaniem wielu zespołów z dziedziny motorsportu biorących udział w różnych wyścigach.

Na stronie internetowej KYB Sport pojawiły się takie zespoły jak: APR Racing, EKS, Toyota Gazoo Racing, Goodsmile Racing, Team JAOS i Monster Energy RX Cartel. Strona zawiera aktualne wiadomości i blogi na temat wydarzeń ze świata sportów motorowych związanych z KYB.

Nowa strona internetowa to świetne miejsce, w którym KYB może prezentować swoje zaawansowane rozwiązania techniczne. To też miejsce, gdzie będziemy prezentować europejskim klientom wspaniałe zespoły, które sponsorujemy na całym świecie, jak również dostarczać informacji na temat marki KYB fanom tych zespołów – powiedział Jordan Day, marketing manager w KYB Europe.

Uruchomienie nowego serwisu internetowego nastąpiło w najlepszym możliwym czasie, bo po wspaniałym występie teamu Toyota Gazoo Racing (TGR) w 24-godzinnym wyścigu na torze Nürburgring. Zespół ten korzysta z elektronicznego systemu wspomagania układu kierowniczego i zawieszeń KYB, a jeżdżący w jego barwach Lexus LC zajął 1. miejsce, zaś GR Supra – 3. miejsce w swojej klasie.

 

Zostaw Komentarz