Nowy zakład Delphi Technologies w Błoniu

03 wrz 2019

 

Delphi Technologies oficjalnie otworzyło nowy zakład Elektroniki i Elektryfikacji w Błoniu. Jak informują przedstawiciele firmy, inwestycja ta jest odpowiedzią na wzrost zapotrzebowania na technologie w dziedzinie elektryfikacji.

 

Zbudowany w Błoniu przez Delphi Technologies nowy zakład Elektroniki i Elektryfikacji na początku będzie produkował elektroniczne jednostki sterujące dla różnych producentów pojazdów, zlokalizowanych głównie w Europie. Zakład umożliwi stworzenie miejsc pracy dla ponad 1 000 pracowników.

To kamień milowy. Mamy wizję i ambicję bycia pionierem w technologiach napędowych, a nowy zakład będzie wspierał długofalowy wzrost i umożliwi nam lepszą obsługę naszych klientów na ich drodze do stworzenia pojazdów w pełni zelektryfikowanych – powiedział Rick Dauch, dyrektor generalny Delphi Technologies.

Delphi w Błoniu obecne jest już 20 lat. Zakład Elektroniki i Elektryfikacji Delphi Technologies obejmuje łączny obszar ponad 34 600 metrów kwadratowych, z których połowę zajmuje obiekt produkcyjny.

Firma posiada pięć zakładów wytwarzających komponenty elektroniki i elektryfikacji. Znajdują się one w USA, Meksyku, Chinach, Singapurze, a teraz także w Polsce.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz