O.K. Serwis w kampanii

19 paź 2016

Sieć warsztatów O.K. Serwis rozpoczęła kolejny etap kampanii sprzedażowo-wizerunkowej kierowanej do kierowców. Wykorzystane zostaną zarówno media tradycyjne jak i nowoczesne kanały przekazu. Akcja potrwa do 31 grudnia 2016 r. Jej partnerami są firmy: Castrol, Philips, SKF, Schaeffler (z markami LUK, INA, FAG) oraz DENSO.

Celem kampanii sprzedażowej jest promocja sieci oraz produktów partnerów. Podczas akcji klienci warsztatów zrzeszonych pod wspólnym szyldem O.K. Serwis mogą skorzystać z 10% rabatu na produkty marek Castrol, Phillips, SKF, LUK, INA, FAG oraz DENSO zakupionych i montowanych w dowolnym warsztacie O.K. Serwis. Element wizerunkowy kampanii polega zaś na promowaniu sieci przez spoty oraz banery reklamowe.

– To już kolejna odsłona kampanii promującej sieć O.K. Serwis. W prasie motoryzacyjnej oraz aplikacji mobilnej zdecydowaliśmy się na promocję sprzedażową, polegającą na tym, iż w okresie objętym promocją klient może uzyskać atrakcyjny rabat na produkty partnerów. W telewizji zaś skupiliśmy się na promocji wizerunkowej w 8 sekundowych spotach sponsorskich – wyjaśnia Renata Gostyńska, kierownik Działu promocji i Reklamy Inter-Team, odpowiedzialna za prowadzenie kampanii.

Podobnie jak w poprzednich etapach, kampania realizowana jest za pośrednictwem gazet motoryzacyjnych oraz aplikacji Yanosik. Dodatkowo w tym etapie pojawią się spoty telewizyjne.

 

 

Zostaw Komentarz