Obfity początek lata

15 lip 2015

Wraz z początkiem lata firma Nissens wprowadziła do swej oferty pół setki nowych produktów. Na liście nowości, być może ze względu na porę roku, najwięcej miejsca zajmują elementy klimatyzacji. Jest wśród nich 13 modeli skraplaczy (zarówno do aut europejskich, jak i azjatyckich), 2 modele osuszaczy oraz 5 modeli sprężarek. Trochę mniej tym razem rozszerzona została gama chłodnic wody i oleju. Tych pierwszych przybyło 6 modeli, drugich – 5.

Ponieważ pojazdy rolnicze nie ustępują już wyposażeniem samochodom osobowym, stąd kolejne nowości również w tym segmencie. Są to 3 modele sprężarek do klimatyzacji i jeden model osuszacza.

Chlodnica+ęodnica_MAN TGA_pakowanie_jpgGdy chodzi o nowe produkty przeznaczone do pojazdów ciężarowych to pojawiła się sprężarka do Scanii G, P, R (04-), skraplacz do Scanii P (04-) oraz osuszacz do RVI Magnum (05-).  Wspomnieć też należy o chłodnicach  wody do ciężarówek MAN TGA, TGS, TGX.

Przypomnijmy jeszcze, iż produkty oznaczone specjalnym logo „First Fit” dostarczane są w komplecie ze wszystkim elementami potrzebnymi przy ich montażu.FIRST-FIT_icon

 

Zostaw Komentarz